Atsiųsti knygą (pdf 16,69 MB)
Leidinyje pristatoma vertinga ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo patirtis Lietuvoje, pateikiama vaikui svarbių, patrauklių ir naudingų ugdymosi galimybių ir būdų, nusakomos pagrindinės nuostatos, kuriomis šiandien vadovaujamasi ugdant mažus vaikus.
 
Praktikai, vaikų tėveliai ir visi, kuriems rūpi kokybiškas mažų vaikų ugdymas, kviečiami diskutuoti apie tai, ką reiškia „ugdymas, orientuotas į vaiką“, kokia kasdienė prasminga veikla padeda kiekvienam vaikui darželyje gerai jaustis ir sėkmingai augti.
 
Leidinys „Diena vaikų darželyje“ šių metų spalio ir lapkričio mėnesiais bus pristatomas savivaldybėse pagal planą, suderintą su savivaldybių administracijų švietimo padaliniais. Dalyvius į pristatymus registruoja savivaldybių administracijų švietimo padaliniai.
 
Leidinio „Diena vaikų darželyje“ elektroninę versiją galima rasti čia.
 
Projektą „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra“ (2012–2015) finansuoja Europos socialinis fondas ir Lietuvos Respublikos valstybė. Projektas yra „Mokyklų tobulinimo programos plius“ („MTP plius“) dalis. Jį inicijavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, vykdo Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0