Magic Nuudles – tai 100 % ekologiški kubeliai, pagaminti iš natūralaus kukurūzų krakmolo, maistinių dažų ir vandens. Visiškai saugūs vaikams – biologiškai skaidomi ir netoksiški produktai.
 
Vaikai žaisdami gali statyti, kurti ir puošti viską, ką tik geba įsivaizduoti – raides, formas, skaičius, pilis, mašinas, gyvūnus, žmones, papuošalus, gėles ir begales kitų daiktų. Tai puiki galimybė lavinanti vaikų vaizduotę, ugdyti jų kūrybingumą.
 
Magic Nuudles konstruktoriai rekomenduojami specialiojo ugdymo pedagogų, fizinės terapijos specialistų, kaip puiki priemonė, lavinanti vaikų smulkiąją motoriką, akių rankų koordinaciją, mąstymą.
 
Pirma, Magic Nuudles kubeliai sudrėkinami ant šlapios kempinėlės, kad pasidarytų lipnūs, o paskui, lipinami prie kitų kubelių, arba ant popieriaus, stiklo, veidrodžio, medžio, drabužių ar net odos! Kadangi pagaminti iš natūralaus kukurūzų krakmolo, dėmės išsivalo greitai ir paprastai. Kukurūzų kubelius galima naudoti 2-3 kartus.
 
 
KAIP ŽAISTI?
  • Tai nesudėtinga, tiesiog imate Magic Nuudles kubelį, pavilgote ant šlapios kempinės ar popierinio drėgno rankšluosčio, kad ši medžiaga pasidarytų lipni. 
  • Sudrėkintą dalelę imate ir lipdote prie kitos, arba ant popieriaus, stiklo, veidrodžio, drabužio, medžio ar net odos.
  • Namai, pilys,gėlės, dinozaurai, kepurės, žmonės, gyvūnai, lėktuvai, raketos, papuošalai, raidės, formos - vaikai žaisdami gali statyti, kurti ir puošti viską, ką tik jie gali įsivaizduoti.
  
Daugiau informacijos www.didakta.lt