Dailininkas ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius dovanoja bilietą į metų laikų karuselę. Keliaudami knygelės puslapiais, pamatysite, kas pavasarį parskrenda su paukščiais, kokie vasaros skanėstai vilioja krokodiliuką, kodėl rudenį ilgai ir nuobodžiai lyja ar kaip prisikviesti pirmąjį sniegą.
 
Prie kiekvieno paveikslėlio yra nespalvotas kontūrinis eskizas. Imkite pieštukus arba akvarelę ir spalvinkite. Neišeina kaip Kęstučiui Kasparavičiui? Nenusiminkite! Kiekvienas iš jūsų – unikalus ir nepakartojamas. Taigi žaiskite su spalvomis ir tapkite dailininko bendraautoriais!
 
Spalvinimo užduočių knygelėje „Metų laikai paveikslėliuose“ pristatomas metų laikų grožis, pramogos ir skirtumai iš žinomo dailininko ir rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus knygų „Kvailos istorijos“, „Trumpos istorijos“, „Braškių diena“. Mažiesiems knygų bičiuliams tai puiki proga drauge su tėveliais kurti pasakas, tyrinėjant Kęstučio Kasparavičiaus spalvotų iliustracijų pasaulį.
 
Vyresni vaikai kviečiami įsigilinti į dailininko iliustracijas, spalvinant jų eskizus pieštukais arba akvarele. Užduotėlių tekstai atspausdinti didžiosiomis raidėmis, todėl knygelė tinkama lavinti pirmiesiems skaitymo įgūdžiams.
 
 
http://www.niekorimto.lt/knygos/metu-laikai-paveikslliuose_1003