Atsiųsti knygą (pdf 7,03 MB)
Tai loginis žaidimas, kurio eigoje vaikas mokosi nuoseklumo. Žaidimo tikslas pastatyti namą, o tamnaudojamos skirtingo dydžio ir formos medinės kaladėlės. Nepamirškime ir mūsų statybininkų Bilo ir Betės. Namas statomas statybininkams nuosekliai lipant į viršų.Taip pat šis žaidimas puiki priemonėlavinti logikai bei motorikai.
 
Lavinamieji loginiai žaidimai – tai priemonės, kurių dėka ugdomi motoriniai gebėjimai, loginis mąstymas, strateginis planavimas, vaizdo ir erdvės suvokimai. Jie skirti žaisti jau nuo 2 metų. Taip pat šie žaidimai padeda tėvams bei padagogams vaikus užimti įdomia veikla, kuri skatina vystymąsi ir intelektinį tobulėjimą, bei lavina jų vaizduotę ir kūrybiškumą. Pedagogai teigia, kad šie žaidimai padeda jiems ugdyti vaikus ir pasiekti norimą rezultatą leidžiant vaikams daryti tai, kas jiems labiausiai patinka – žaisti.

Kiekvienas žaidimas gali būti skirtas įvairaus amžiaus vaikams. Vidutiniškai kiekviename jų – net 40-60 skirtingų užduočių, vienu metu ugdančių kelis vaiko gebėjimus. Laipsniškas užduočių sunkėjimas nuo lengviausios iki sudėtingiausios ir galimi papildymai garantuoja nuolatinį žaidimo įdomumą.