Jums reikės:
Darbo eiga:
  1. Medžio plokšteles (3 vnt.) nudažykite rožine spalva. Kai jos nudžius, vieną priklijuokite prie kankorėžio apačios, taip, kad gautųsi kaulės šnipas, o kitas dvi, kad gautųsi ausytės.
  2. Po to priklijuokite žirnius ir ant jų juoda spalva išpieškite akių vyzdžius. O prie šnipo priklijuokite dvi rožines sagutes, kad šnipas būtų tikroviškesnis.
  3. Susukite vielutę kaip spyruoklę ir ją pritvirtinkite kitoje kankorėžio pusėje.
  4. Pasidarykite vienodo ilgio pagaliukus iš medžio šakelės, jų galuose pritvirtinkite rožinius karoliukus. Pasidarytas kojytes pritvirtinkite prie kankorėžio. Štai kiaulytė jau ir baigta.
  5. Dabar liko pasidaryti gardelį. Nuspalvinkite geltona spalva pasirinktą dėžutės dangtelį. Kol jis džius, galite pasidaryti lovį ėdaliui.
  6. Iš medžio šakelės pasidarykite 4 nedidelius pagaliukus. Iš dviejų pagaliukų suformuokite x formą, perriškite juostele.
  7. Nuspalvinkite degtukų dėžutės lovelį. Tuomet jį priklijuokite prie anksčiau pasidarytų x formos kojelių.
  8. Į išdžiūvusį dangtelį įklokite šiaudų ar šieno. Formuokite savo norimą kompoziciją. Jei norite, prie gardelio galite priklijuoti medžio tošelę, ant jos užklijuokite išplėštą popieriaus skiautelę. Jei norite, galite užrašyti savo kiaulių fermos pavadinimą.