Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų straipsniai „ŠYPSENA - KELIAS Į DRAUGYSTĘ“
 

„ŠYPSENA - KELIAS Į DRAUGYSTĘ“

Vaikystė tai yra tas ypatingas žmogaus gyvenimo etapas, kurio metu įgyti įgūdžiai, patirtis, išlieka visam gyvenimui. Nuo to, kokia aplinka vaiką supa, kokias emocijas jis patiria ir kaip jas išreiškia dar būdamas mažas, priklausys jo viso gyvenimo kokybė. Emocijos mūsų gyvenime yra labai svarbios. Jų atpažinimo, išgyvenimo ir tinkamo priėmimo turime mokytis ir mokyti savo vaikus visą gyvenimą. Nes tik emocijų pagalba mes galime pamatyti kas su mumis vyksta, priimti svarbius sprendimus, išreikšti kilusius jausmus.

Kiekvienas pedagogas turi didelį bagažą asmeninių pedagoginių patyrimų, žinių, išskirtinių metodų, padedančių kurti vaiko emocinę gerovę, o viena pagrindinių darželio misijų – mokyti vaiką tinkamai reikšti mintis, suvokti savo jausmus ir emocijas, todėl labai svarbu išmokyti vaiką susidraugauti su savo emocijomis, padėti vaikui tinkamai jas išjausti ir atsiskleisti.

Komentarų nėra