Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų straipsniai Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir ugdymo įstaigų pedagogų kūrybinių darbų paroda „Pirštinėlių daug turiu - medelius apkabinu”
 

Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir ugdymo įstaigų pedagogų kūrybinių darbų paroda „Pirštinėlių daug turiu - medelius apkabinu”

2021-01-25

„Pirštinėlių daug turiu - medelius apkabinu”

Atėjo karalienė žiema,

Visiems dovanų veždama:

Baltų marškinėlių laukams,

Ledinių kepurių kalnams,

Eglutėms pūkuotų skaryčių,

O medžiams ryškių pirštinyčių.

2020-12 – 2021-02 mėnesiais Vilkaviškio vaikų lopšelio - darželio „Pasaka” lauko teritorijoje vyksta Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir ugdymo įstaigų pedagogų kūrybinių darbų paroda „Pirštinėlių daug turiu - medelius apkabinu”, kuris skatina meninę raišką, kūrybiškumą, estetinį skonį ir originalumą. Vykdant projektą siekėme ugdyti kūrybiškumą įgyvendinat kūrybines idėjas, estetinį suvokimą, vizualinę raišką ir kūrybiškumą, išradingumą, taikyti savitas kūrybinių darbų atlikimo technikas. Šiuo projektu plėtojame konstruktyvų Respublikos ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Labai džiaugiamės, jog� dalyvavo net 204 pedagogai iš 57 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Kviečiame pasigrožėti parodos akimirkomis, kurios džiugina ne tik įstaigos, bet ir miesto bendruomenę.

Projekto iniciatorė direktorė Dainora Daniliauskienė,� koordinatorė – direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Bulevičienė, organizatorės – auklėtoja Vida Petrauskienė ir mokytojo padėjėja Daiva Andriušaitytė.

Projekto akimirkas „Pirštinėlių daug turiu - medelius apkabinu” galima pamatyti Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ internetinėje svetainėje, darželio socialiniame tinkle Facebook ir YouTube Paroda „Pirštinėlių daug turiu - medelius apkabinu”

Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ auklėtoja Vida Petrauskienė