Emokykla.lt
Vartotojų straipsniai Projektas „Sveikatos receptas" Panevėžio lopšelyje-darželyje „Rūta“
 

Projektas „Sveikatos receptas" Panevėžio lopšelyje-darželyje „Rūta“

2013-11-22
Susijusios temos: Ugdymo įstaigos
Projektas „Sveikatos receptas" Panevėžio lopšelyje-darželyje „Rūta“
Ina POVILAITIENĖ, Panevėžio lopšelio-darželio ,,Rūta“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Džiugu, kad projektas ,,Sveikatos receptas“ prisidėjo prie vaikų fizinių, psichinių ir socialinių galių stiprinimo.
Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį,  Panevėžio lopšelyje-darželyje „Rūta“ buvo vykdomas projektas „Sveikatos receptas“. Jo metu pedagogai  gilino žinias seminare „Sveikos gyvensenos pradmenų stiprinimas ikimokykliniame amžiuje“; vaikus judėjimo džiaugsmo mokė  Kiškis Sveikuolis tradicinėje „Kiškio Sveikuolio mokykloje“ , o Panevėžio „Rožyno“ progimnazijos pradinukai pasakojo darželio vaikams apie sveikatingąsias arbatas ir surengė jų degustaciją.
 
Darbus vainikavo teatralizuota piešinių konkurso „Man linksma ir smagu –aš sveikai gyvenu“ laureatų apdovanojimo šventė Panevėžio Šiaurinėje bibliotekoje. Konkurse dalyvavo net 136 vaikai iš 17 Panevėžio miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų. Vaikus linksmino ir sveiko gyvenimo mokė šuo Margis ir Zuikis (vyresnioji bibliotekininkė Oksana Juškinė ir vyr. auklėtoja Dalia Čepauskienė).
 
Talentingiausiais mažaisiais dailininkais komisija  - išrinko keturmetį Martyną Stancelį iš Panevėžio lopšelio-darželio „Diemedis“ ir šešiametį Tomą Gasiūną iš lopšelio-darželio „Jūratė“ . Gražiausių darbų autoriai buvo apdovanoti diplomais, knygelėmis,  dovanėlėmis.
 
Džiugu, kad projektas „Sveikatos receptas“ prisidėjo prie vaikų fizinių, psichinių ir socialinių galių stiprinimo.