Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų straipsniai eTwinning suteikia galimybę pažinti kitus
 

eTwinning suteikia galimybę pažinti kitus

2017-01-19
eTwinning suteikia galimybę pažinti kitus
Daiva BURDULIENĖ
Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“
Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ grupių „Kiškučiai“ ir „Pelėdžiukai“ ugdytiniai ir pedagogės dalyvavo eTwinning projektuose: „Papuošk Kalėdų eglutę“, „Vaikai reklamuoja sveiką maistą“, „Mano šalis – mano pasaulis“.
eTwinning bendruomenė skatina mokyklų bendradarbiavimą naudojant informacines ir komunikacines technologijas. eTwinning pagrindinis tikslas – lengvai užmegzti trumpalaikius ar ilgalaikius mokyklų tarptautinius ryšius bei dalyvauti tarptautiniuose projektuose.
 
Projektų metu siekėme susipažinti su partneriais iš kitų šalių, sužinoti apie jų kalbą, pomėgius, nacionalinius patiekalus, kultūrinius skirtumus, ugdymo įstaigas, tradicijas; ugdėme sveikos mitybos įgūdžius, sužinojome kokios yra reklamų formos, jų panašumai ir skirtumai; bandėme išskirti reklamos savybes kaip klaidinančios informacijos ar socialinio sąmoningumo priemonę. Ugdytiniai turėjo galimybę balsuoti internetu už jiems patinkančius sveiko maisto produktus.
 
Pagaminome ir į Lenkiją, Ukrainą, Ispaniją, Islandiją, Prancūziją, Slovakiją paštu išsiuntėme kalėdinius atvirukus su sveikinimais ir dekoracijomis Kalėdų medžiui – eglutei.
 
TwinSpace erdvėje patalpinome pristatymus apie Lietuvą, savo miestą, ugdymo įstaigą, grupę, Kalėdų laukimo ir šventimo tradicijas ir papročius mūsų šalyje. Dainavome kalėdinę giesmelę, žaidėme žaidimus, filmuotą medžiagą pristatėme savo draugams iš užsienio projektų žurnaluose. Esame dėkingi savo draugams iš užsienio šalių už kartu patirtas džiugias emocijas, bendravimą, bendradarbiavimą. Tęsdami pradėtus darbus, puoselėsime tautų vertybes. Juk bendravime svarbiausia grįžtamasis ryšys!