Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
 

Sveikatinimo projektas

2024-05-17
Sveikatinimo projektas

Sveikatinimo projektas „Judėjimo labirintai 2023“

Sportas yra nepaprastai svarbus vaikų gyvenime dėl daugybės priežasčių, apimančių tiek fizinę, tiek psichologinę gerovę. Sportuojant, stiprėja vaikų kaulai ir raumenys, širdis, gerėja imuninė sistema. Reguliarūs užsiėmimai sportu mažina stresą ir nerimą, didina pasitikėjimą savimi.

Dalyvavimas komandinėse sporto šakose ugdo discipliną, atsakomybę, bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius.Ankstyvas fizinio aktyvumo ugdymas gali padėti vaikams išsiugdyti sveikus įpročius, kurie išliks visą gyvenimą. Norėčiau pasidalinti savo gerąja patirtimi ir pristatyti sveikatinimo projektą „Judėjimo labirintai 2023“, kuris buvo sėkmingai įgyvendintas mūsų ugdymo įstaigoje 2023 m. Jis buvo pristatytas 2024 m. vasario mėn. Respublikinėje konferencijoje „VAIKŲ UGDYMAS(IS) DARŽELIO INOVATYVIOSE VIDAUS IR LAUKO ERDVĖSE“.

Mūsų darželis 2022 m. gavo Aktyvios mokyklos statusą. Labai džiaugėmės ir nusprendėm parašyti projektą, kuris skatintų vaikus pajudėti ir tuo pačiu stiprinti savo fizinę būklę ir sveikatą. 2022 m. mes parašėm ir įgyvendinome projektą „Judėjimo laboratorija“.

Mūsų tikslas buvo populiarinti fizinį aktyvumą ir skatinti bendruomenę aktyviai judėti kartu.

Rašydami šį projektą mes siekėme: Ugdyti fizines vaikų savybes; Suteikti vaikams judėjimo laisvę ir džiaugsmą; Skatinti tėvus,pedagogus ir visą bendruomenę įsitraukti kartu su vaikais į projektą.