Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
 

,,EILĖRAŠČIŲ SKRYNIĄ ATVĖRUS"

2023-06-07
,,EILĖRAŠČIŲ SKRYNIĄ ATVĖRUS"

Jau devintus metus iš eilės į Kėdainių lopšelį-darželį ,,Vyturėlis“ rinkosi mažieji poezijos mylėtojai ne tik iš Kėdainių miesto ir rajono lopšelių-darželių, bet ir iš Panevėžio lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bei Elektrėnų mokyklos-darželio ,,Žiogelis”. Čia vyko jau tradicine tapusi respublikinė ugdymo įstaigų mažųjų skaitovų poezijos šventė Spalvota eilėraščių skrynelė. Šiais metais vaikai deklamavo lietuvių autorių eilėraščius, kuriuose atsispindėjo pavasario tematika, o eilėraštį papildė atitinkamas muzikinis fonas ir spalva, kuriuos pasirinko patys dalyviai.

Šiųmetėje poezijos šventėje dalyvavo mergaitė, atvykusi iš karo siaubiamos Ukrainos. Darya Kėdainių lopšelį-darželį „Vyturėlis“ pradėjo lankyti praeitų metų gegužę. Nepaisant kalbos barjero, pasikeitusios aplinkos ir ugdymo tvarkos, ji lengvai adaptavosi mūsų švietimo įstaigoje, greitai priprato prie mokytojų ir jų padėjėjų. Iš Ukrainos atvykusią mergaitę mielai priėmė ir grupės vaikai.