Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
 

30 STEAM veiklų, Lietuvos nepriklausomybei paminėti

2021-02-11
30 STEAM veiklų, Lietuvos nepriklausomybei paminėti

Vaikai iš prigimties yra smalsūs. Jie nuolat klausinėja, norėdami sužinoti, kaip viskas veikia ir kodėl viskas yra taip, kaip yra. Dalyvaujant STEAM veiklose vaikai kelia kelia hipotezes, užduoda klausimus, siūlo pastebėjimus ir galiausiai patys randa atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

STEAM veiklas Mini darželiuose įgyvendiname jau ne vienerius metus. Per ilgą laikotarpį dokumentuojant ugdymosi veiklos procesą ir taip kaupiant patirtį pastebėjome, jog vaikai dažnai dalyvauja STEAM veiklose, kurios padeda pažinti savo tautos, valstybės istoriją, ugdo pilietiškumo ir tautiškumo jausmus.
Siekiant gerąją patirtimi pasidalinti su kitais pedagogais ir visais tais, kurie domisi STEAM veiklomis, bei ieško įvairesnių būdų paminėti Lietuvos nepriklausomybės dieną, Mini darželiuose organizuotas veiklas patalpinome į vieną leidinį – 30 STEAM veiklų, Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti.

Sukauptas idėjas rasite nuorodoje:
https://drive.google.com/file/d/1TbCYSPKDoyEuHxYiVmuzKGK3bgAXwN4w/view?usp=sharing

Lietuvos nepriklausomybės dieną švęskime įdomiai ir kūrybiškai!

Mini darželių Vilniaus filialo vadovė

Asta Ogulevičienė