Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
 

Tarptautinis projektas ,,MANO NUOSTABUS DARŽELIS” eTwinning platformoje

2021-02-04
Tarptautinis  projektas ,,MANO NUOSTABUS DARŽELIS” eTwinning platformoje

Vilniaus Birutės darželio ikimokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė Loreta Dubako iniciavo projektą ,,Mano nuostabus darželis” / My wonderful Kindergarten eTwinning platformoje ir jį vykdė su ,,Boružiukų” grupės ugdytiniais. Taip pat prie šio projekto prisijungė Vilniaus lopšelio-darželio ,,Krivūlė” priešmokyklinio ugdymo pedagogė-metodininkė su ,,Nykštukų” grupės vaikučiais.

Projekto tikslas – skatinti tarptautinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą. Atrasti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninius gebėjimus, kūrybiškumą ir saviraišką pasitelkiant išmaniąsias technologijas.

Projektas vyko gruodžio-sausio mėnesiais. Įdomu tai, kad projektui buvo pasitelktos išmaniosios technologijos kuriomis buvo pasirinktos įvairios programos skirtos piešimui (pvz. photopea, pixlr, paint, autodraw, archimboldo ir kt.) Daug džiaugsmo vaikams suteikė piešimas poromis per agioo programą prisijungiant per zoom platformą. Piešiant šiomis programomis vaikai kūrybiškai ir išradingai plėtojo meninę raišką patirdami kūrybos džiaugsmą.

Projekto metu IKT tecnologijų taikymas suteikė galimybę paįvairinti ugdymo procesą lavinant vaikų meninius gebėjimus, kūrybiškumą ir saviraišką užtikrinant ugdytinių tobulėjimo galimybes. Įdomu dalyvauti tokiame projekte, nes tai ypatinga patirtis vaikams ir pedagogams, skatinanti norą ir motyvaciją būti aktyviems.