Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų straipsniai Treniruotė kartu su tėčiu
 

Treniruotė kartu su tėčiu

2016-09-27
 Treniruotė kartu su tėčiu
Aida MAKUTĖNIENĖ
Vilniaus lopšelis-darželis „Krivūlė“
Šiemet turėjome unikalią galimybę sudalyvauti sporto treniruotėje, kurią vedė grupės auklėtinės Emilios tėtis Jean’as Claude’as Edorh’as – profesionalus treneris, įleidęs šaknis Lietuvoje.
Po vasaros sugrįžę į grupes vaikai džiaugiasi vėl sutikę senus draugus, skuba susipažinti su naujais, dalijasi atostogų įspūdžiais. Mes, pedagogai, skubame susipažinti ne tik su ugdytiniais, bet ir su jų tėveliais. Vienas įdomiausių būdų, padedančių pažinti tėvus ir įtraukti juos į ugdymo procesą, yra susipažinimas su tėvų profesijomis ir jų pristatymas vaikams.
 
Praėjusiais mokslo metais Vilniaus lopšelio-darželio „Krivūlė“ priešmokyklinukams didelį įspūdį paliko susipažinimas su mokslininko profesija ir paslaptingu mikrobų pasauliu. Šiemet turėjome unikalią galimybę sudalyvauti sporto treniruotėje, kurią vedė grupės auklėtinės Emilios tėtis Jean’as Claude’as Edorh’as – profesionalus treneris, įleidęs šaknis Lietuvoje.
 
Vaikai susipažino su sporto trenerio profesija, nuostata gyventi ir maitintis sveikai, patyrė didelį džiaugsmą sportuodami. Jean’as – ne tik savo srities žinovas, bet pasirodė esąs ir puikus pedagogas, puikiai komunikavo su vaikais. Treniruotės metu vaikai atliko apšilimo, raumenų tempimo pratimus, vėliau sekė pratimai ant kilimėlio, judrūs žaidimai, reikalaujantys komandinio susiklausymo.
 
Džiugu, kuomet tėvai noriai bendradarbiauja, perteikia vaikams į savo profesijos subtilybes ir patys bent trumpam išbando pedagogo profesiją.