Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Velykiniai margučiai papuošė Panevėžio lopšelį-darželį „Vaikystė“
 

Velykiniai margučiai papuošė Panevėžio lopšelį-darželį „Vaikystė“

2016-03-31
Velykiniai margučiai papuošė Panevėžio lopšelį-darželį „Vaikystė“
Aldona ŽILIENĖ, auklėtoja
Panevėžio lopšelis-darželis „Vaikystė“
 
Panevėžio lopšelis-darželis „Vaikystė“ kasmet dalyvauja ,,Naisių vasaros“ rengiamuose projektuose. Šiais metais dalyvavome konkurse „Vaikų Velykėlės 2016“: vaikai visą savaitę piešė ir margino didžiuosius margučius tradiciniais, senoviniais raštais.
 
Į šį renginį aktyviai įsitraukė grupės „Lapiukai“ tėveliai ir kiti šeimos nariai. Jie pasirūpino antrinėmis žaliavomis, iš kurių auklėtojos pagamino margučių trafaretus. Emutės tėtis paruošė medinius stovus margučiams pritvirtinti, o Dovydo brolis padėjo marginti didįjį margutį ir pasidalijo vaikystės prisiminimais apie Velykas.
 
Kūrybiniai darbai puoš darželio teritoriją nuo Velykų iki vaikų Velykėlių. Tai puiki galimybė pasigrožėti nuostabiais darbeliais ne tik tėveliams, įstaigos darbuotojams, bet ir aplinkiniams gyventojams.
 
Tegul Jūsų namus aplanko linksmas saulės zuikutis, pirmųjų pavasario gėlių kvapas, o kartu su margučiais – stiprybė, meilė, džiaugsmas...