Emokykla.lt
Vartotojų naujienos Ugdytinių tėvai ragavo tai, ką kasdien lopšelyje-darželyje valgo jų vaikai
 

Ugdytinių tėvai ragavo tai, ką kasdien lopšelyje-darželyje valgo jų vaikai

2018-12-10
Ugdytinių tėvai ragavo tai, ką kasdien lopšelyje-darželyje valgo jų vaikai
Auksė BUOŽIENĖ
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“
 
Nuo šių metų rugsėjo vaikų ugdymo įstaigose įvestos maitinimo naujovės sulaukė įvairiausių reakcijų ir vertinimų. Siekdami išsklaidyti tėvų nerimą dėl vaikų maitinimo, pakvietėme juos į renginį „Maitinamės sveikai ir skaniai“.
 
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ direktorė Violeta Kumžienė susirinkusiems kalbėjo apie naują vaikų maitinimo organizavimą, pristatė naujus dokumentus ir valgiaraščius. Įstaigos dietistė Virginija Šimanskienė pasakojo apie naujus maisto produktus, naujus patiekalus, jų gaminimo ypatumus, pabrėžė, kad lopšelyje-darželyje reguliuojami cukraus ir druskų kiekiai, naudojami kokybiški riebalai, griežtai ribojami maisto priedai, vartojami viso grūdo miltai, rudieji ryžiai, lęšiai, avinžirniai, pilno grūdo makaronai, vietoj uogienių vartojamos šviežios ir šaldytos uogos, vaisiai ir pan.
 
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Buratinas“ vaikai maitinami šviežiu, kokybišku, vertingu ir subalansuotu maistu. Tėvai džiaugėsi patiekalų įvairove, daržovių gausa, skaniu maistu.