Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Savo gimtadienio dovanas vaikai atidavė zoologijos sodo žirafoms
 

Savo gimtadienio dovanas vaikai atidavė zoologijos sodo žirafoms

2018-06-18
Savo gimtadienio dovanas vaikai atidavė zoologijos sodo žirafoms
Švenčiant gimtadienį dovanomis įprasta pradžiuginti jubiliatą, tačiau privačių darželių tinklo „Klaužada“ vaikai ir pedagogai nusprendė sulaužyti šią tradiciją. Sukvietę gausų būrį draugų į „Klaužados“ 8–ojo gimtadienio šventę, paprašė paremti dvi Kauno zoologijos sode gyvenančias žirafas, Nino ir Griaustinį.
 
„Švenčiant darželių „Klaužada“ gimtadienį kasmet dovanų sulaukdavo mūsų vaikai. Tačiau šiais metais norėjome klaužadukams parodyti, kaip smagu, malonu ir gera dovanomis pasidalinti su tais, kuriems jų reikia labiau. Nutarėme padėti Kauno zoologijos sodo gyvūnams gyventi nors kiek erdviau, patogiau, linksmiau“, – sako vaikų darželių tinklo „Klaužada“ direktorė Vilma Grigoraitienė.
 
Pradžiuginti dovanomis būtent žirafas pasirinkta neatsitiktinai. Patys vaikai, sužinoję apie idėją, entuziastingai jai pritarė ir išsirinko gyvūnus, kuriems norėtų atiduotų savo dovanas. Klaužadukai ne vieną savaitę iki gimtadienio rinko informaciją apie žirafas, jas piešė, karpė ir lipdė. Bene labiausiai vaikus nustebino faktas, kad jaunos mamos žirafos organizuoja vaikų darželį – viena jų prižiūri mažylius, o kitos tuo metu ieško maisto. Įdomu ir tai, kad šie aukščiausi Žemės gyventojai turi net 45 centimetrų ilgio liežuvius. Patinai ir patelės ėda lapus nuo medžių iš skirtingų pusių, kad išvengtų konfliktų dėl maisto.
 
Pati gimtadienio šventė, vykusi šį šeštadienį Vilniuje, dinozaurų parke „Dino“, taip pat buvo skirta žirafoms ir kitiems Afrikos gyvūnams. Vaikai kartu su pedagogais šia tema sukūrė pradžią spektakliui, kurį toliau tęsė profesionalūs aktoriai, taip pat dainavo, dūko, žaidė ir siuntė tūkstančius jautrių linkėjimų naujiesiems savo draugams – žirafoms Nino ir Griaustiniui.
 
Visos gimtadienio fiestos metu klaužadukai nekantravo sužinoti, kokia suma virto jų dovanos – svečių paaukoti pinigai. Audringos ovacijos ir pasididžiavimu švytintys veidai sutiko žinią, kad Nino ir Griaustiniui į Kauno zoologijos sodą keliauja 617 eurų. Pinigai bus skirti žirafų aptvaro pagerinimui, pašarui ir kitiems būtiniausiems dalykams, kad jų gyvenimas taptų kokybiškesnis.
 
Paramos žirafoms idėją aktyviai palaikę ir gimtadienio metu dosniai aukoję ugdytinių tėvai nuoširdžiai džiaugėsi, kad tai buvo puiki galimybė ir patiems pajusti prasmingo dalinimosi džiaugsmą.
 
 
Apie vaikų darželius Klaužada
Tai privačių darželių tinklas, jungiantis tris filialus: Dvarčioniukų“, Filiukų“, Naminukų“. Čia atliepiami ikimokyklinio amžiaus vaikų jausmai, tenkinami jų poreikiai, naudojamasi modernia ugdymo ir gyvenimo pažinimo baze.
 
Daugiau informacijos:
Vilma Grigoraitienė
Darželių tinklo „Klaužada“ direktorė
Tel. +37067187360
El. p. info@dienoscentras.lt