Emokykla.lt
Vartotojų naujienos Sausio 13-oji gyva atmintyje
 

Sausio 13-oji gyva atmintyje

2016-01-14
Susijusios temos: Ugdymo įstaigos
Sausio 13-oji gyva atmintyje
Gražina DIRSIENĖ
Pasvalio lopšelis-darželis „Eglutė“

Minint Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną – Pasvalio lopšelyje-darželyje „Eglutė“ languose degė atminimo žvakutės. Šią dieną, palaikydami nacionalinę iniciatyvą „Neužmirštuolė“, visi bendruomenės nariai atlape segėjo neužmirštuolės žiedą – atminties ir pagarbos laivės gynėjams simbolį. Vaikai sužinojo, kas buvo paaukota vardan laivės, kas teikia laisvės džiaugsmą.
 
Judėjimas teikia pasitenkinimą ir džiaugsmą. Aktyvus gyvenimo būdas taps reikšmingas ir patrauklus, jei vaikai pajaus fizinės veiklos laisvę. Mūsų ugdymo įstaiga siekia, kad vaikai augtų sveiki, ištvermingi, žvalūs ir stiprūs. Palaikydami akciją „Atmintis gyva, nes liudija“, lopšelio-darželio priešmokyklinukai Laisvės gynėjų dieną paminėjo mankšta „Snieguota sveikuolių mankštelė“. Vaikai energingai mankštinosi, buvo gerai nusiteikę ir žvalūs.
 
Pasvalio lopšelis-darželis „Eglutė“ ugdo vaikų pilietiškumą. Tik girdėdami pokalbius apie Tėvynę, vaikai ims suprasti meilės Lietuvai reikšmę. Mes didžiuojamės savo vaikais, mylinčiais Lietuvą!