Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Sapnų gaudyklės – saldžiam vaikų miegui
 

Sapnų gaudyklės – saldžiam vaikų miegui

2019-02-09
Susijusios temos: Kūrybingumas
Sapnų gaudyklės – saldžiam vaikų miegui
Zita KOMIČIENĖ
Alytaus lopšelis-darželis „Boružėlė“
 
Jeigu vaikas skundžiasi, kad sapnuoja blogus sapnus, bijo tamsos ar nematomų būtybių, pasigaminkime kartu sapnų gaudyklę, pakabinkime ją virš lovytės, papasakokime, kaip blogas sapnas įsivels gaudyklės voratinklyje ir vaikelis naktimis sapnuos tik gražius, spalvotus sapnus.
 
Norėdamos, kad vaikai ramiai miegotų ir sapnuotų gražius sapnus, Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ pedagogės Zita Komičienė ir Inga Gudelevičienė, subūrė ne tik savo įstaigos, bet ir visos Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes, gaminti sapnų gaudykles.
 
Rezultatas pranoko lūkesčius – per sausio mėnesį į mūsų darželį atkeliavo per 260 sapnų gaudyklių, kurias galima pamatyti visą vasario mėnesį vyksiančioje parodoje „Neš pelytė saldų miegą“ Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje (Topolių g. 21) ir Alytaus lopšelyje-darželyje „Boružėlė“ (Likiškėlių g. 14, Alytus).
 
Dovanokime vaikams spalvotus sapnus!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0