Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Renginys „Mažoj širdelėj – Lietuvai dainelė“ subūrė Vilniaus miesto ir rajono ikimokyklinukus
 

Renginys „Mažoj širdelėj – Lietuvai dainelė“ subūrė Vilniaus miesto ir rajono ikimokyklinukus

2017-03-24
Susijusios temos: Edukacija
Renginys „Mažoj širdelėj – Lietuvai dainelė“ subūrė Vilniaus miesto ir rajono ikimokyklinukus
Margarita JANKUNEC
Vilniaus lopšelis-darželio „Justinukas“
 
Edukacinys renginys „Mažoj širdelėj – Lietuvai dainelė“ subūrė Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono ikimokyklinukus, norinčius pasveikinti Lietuvą Kovo 11-osios proga.
 
Kovo 14–15 dienomis Vilniaus lopšelyje-darželyje „Justinukas“ vyko edukacinis renginys „Mažoj širdelėj – Lietuvai dainelė“, subūręs 195 Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono ikimokyklinukus, norinčius pasveikinti Lietuvą Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga bei padovanoti gimtinei savo gimtąja kalba atliekamą muzikinį kūrinį.
 
Vilnius – atviras, draugiškas bei daugiakultūrinis miestas. Šventinio renginio metu ikimokyklinukai turėjo galimybę pažinti ne tik savo, bet ir šalia gyvenančių tautinių mažumų atstovų, kalbančių rusiškai, lenkiškai bei kitomis kalbomis, kultūrą.
 
Renginyje dalyvavo 19 kolektyvų iš Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Dalyviai buvo pasipuošę savo tautiniais kostiumais ar jų detalėmis.
 
Mažieji dovanojo Lietuvai nuostabius muzikinius pasirodymus: dainas, ratelius, šokius bei teatralizuotas inscenizacijas. Nuoširdūs vaikų pasirodymai suvirpino ne vieno žiūrovo širdį. Džiugu, kad šis renginys suteikė vaikams galimybę pažinti daugiakultūrinį Vilnių ir jo kraštą, pajusti bendruomeniškumo jausmą, paskatino domėjimąsi savo šalies bei kitų tautinių mažumų kultūra ir tradicijomis.
 
Renginį organizuoti padėjo Vilniaus lopšelio-darželio „Justinukas“ auklėtoja Andžela Karalevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Narinė Gaidelienė. Dalyvavo Vilniaus lopšeliai-darželiai: „Žiedas“, „Kodėlčiukas“, „Sveikuolis“, „Kaštonas“, „Rūta“, „Salvija“, „Pelenė“, „Žilvitis“, „Gintarėlis“, „Lokiukas“, „Rytas“, „Žilvinėlis“, Vilniaus darželiai-mokyklos: „Lokiukas“, „Vilija“, „Berželis“, Vilniaus rajono įstaigoms: Marijampolio lopšelis-darželiui, Mickūnų lopšelis-darželis, Nemenčinės lopšelis-darželis, Kalvelių vaikų darželis, Nemenčinės vaikų darželis.