Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Projekto „Kamuolio diena 2019“ dalyviai džiaugėsi spalvinga ir aktyvia diena su kamuoliu
 

Projekto „Kamuolio diena 2019“ dalyviai džiaugėsi spalvinga ir aktyvia diena su kamuoliu

2019-06-03
Susijusios temos: Projektai
Projekto „Kamuolio diena 2019“ dalyviai džiaugėsi spalvinga ir aktyvia diena su kamuoliu
Justina VALANČIENĖ
Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“
 
Klaipėdos lopšelis-darželis „Dobiliukas“ jau trečią kartą gegužės 10-ąją kvietė Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti respublikiniame projekte „Kamuolio diena 2019“. Šiuo projektu atkreiptas dėmesys į judėjimo svarbą žmogui ir skatintas ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės narių fizinis aktyvumas.
 
Šiemet projekte dalyvavo 55 šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Aktyviai su kamuoliais judėjo 4050 2–7 metų amžiaus vaikų, 150 jų tėvelių ir 390 pedagogų.
 
Kamuolys – pagrindinis šio projekto atributas ir kiekvieno dalyvio draugas kvietė burtis ikimokyklinio ugdymo įstaigas bendrai aktyviai veiklai. Gegužės 10-ąją, Pasaulinę Judėjimo sveikatos labui dieną, projekto dalyviai organizavo įvairius sportinius renginius. Tądien su kamuoliais vyko mankštos, gimnastikos užsiėmimai, siužetiniai, judrieji žaidimai, judesio korekciniai, koordinaciniai pratimai, estafetės, buvo siekiama kamuolio mušinėjimo, bumbsėjimo rekordų, žaidžiamas krepšinis, trikrepšis, žolės riedulys, futbolas, tinklinis, šokamas kamuolių šokis, kamuoliai „šokdinami“ parašiute, organizuotas „kamuolių lietus“, „spalvotų kamuoliukų“ šėlionės.
 
Projekto dalyviai, dalindamiesi savo sportinių renginių akimirkomis ir pastebėjimais, džiugino pozityviomis mintimis apie projektą, sukurtais šūkiais:
„Gera nuotaika + grynas oras + geri draugai = sveiki vaikai!“
„Mankštinuosi ir žaidžiu – augti sveikas ketinu!“
„Kamuolio diena – tai jėga!“
„Gera nuotaika, draugų būrys ir kamuolys – puikus vaikų žaidimų derinys!“.
 
Mažiems ir dideliems ši spalvinga ir aktyvi diena su kamuoliu suteikė daug džiugių emocijų. Ji buvo kupina judesio, kamuolių bumbsėjimo, vaikiško juoko ir puikios nuotaikos.