Emokykla.lt
Vartotojų naujienos Pristatytas tarptautinis projektas „Meškučio Kubuš gamtos mylėtojų klubas“
 

Pristatytas tarptautinis projektas „Meškučio Kubuš gamtos mylėtojų klubas“

2015-02-26
Susijusios temos: Ugdymo įstaigos
Pristatytas tarptautinis projektas „Meškučio Kubuš gamtos mylėtojų klubas“
Saulė ŠERĖNIENĖ, projektų vadovė
Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“
 
Ar žinote, kad vasario 24-ąją dieną po Kauno pedagogų kvalifikacijos centrą vaikščiojo lokys? Jis atnešė puikią žinią: prasidėjo tarptautinis edukacinis projektas „Meškučio Kubušgamtos mylėtojų klubas“, skirtas Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigoms, kurį organizuoja Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“ kartu su Lietuvos švietimo pagalbos asociacija ir UAB „Osama“.
 
Pristatymo metu kalbėjusi UAB „Osama“ vadybininkė Asta Babianskienė džiaugėsi plačiu projekto partnerių užmoju įgyvendinant šį projektą ir vylėsi, kad 2015-ųjų etapas bus žymiai sėkmingesnis nei ankstesnysis, kuomet projektas buvo vykdomas be partnerių.
 
Lietuvos švietimo pagalbos asociacijos direktorė Saulė Šerėnienė pristatė projekto veiklas, leidinius, priminė susirinkusiesiems, kad dirbama vardan vieno tikslo − vaiko, kuriam turi būti įdomu, ir patikino, kad organizatoriai bus lankstūs įgyvendindami veiklas ir sieks, kad jos teiktų vaikams džiaugsmą. 
 
Kauno lopšelio-darželio „Želmenėlis“ direktorė Lina Bagdanavičienė viešnioms iš šalies darželių pristatė projekto eigą ir reikalavimus. Projekto sklaida bus vykdoma interneto svetainėje www.socped.lt.
 
Projekto metu 184 šalies darželiai vykdys veiklas ekologijos ir sveikatos temomis 3-7 metų vaikams. 2015 m. birželio 11-ąją vyks vaikų konferencija Kaune, kurioje vaikai galės pasijusti tikrais lektoriais, dalyvauti plenariniame posėdyje ir veiklose, susijusiose su tyrinėjimu, pažinimu ir kūryba. Projekte numatyti konkursai, varžytuvės, turnyrai, plenerai apims visą Lietuvą ir leis ne tik įgyvendinti numatytus scenarijus, bet ir skatins darželius būti kūrybingiems ir inovatyviems, įtraukti tėvus ir kitus šeimų narius, kurti dar gražesnes aplinkas ir suteikti vaikams žinių.