Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Pramoga Kvietinių kaime patiko ir miesto, ir kaimo vaikams
 

Pramoga Kvietinių kaime patiko ir miesto, ir kaimo vaikams

2019-05-11
Pramoga Kvietinių kaime patiko ir miesto, ir kaimo vaikams
 
Ilona PUŠKORIENĖ, logopedė                                            
Žydronė MOCKUVIENĖ, mokytoja
                                   
Pavasaris – nuostabus metų laikas. Klaipėdos r. Kvietinių mokyklos-darželio ir Klaipėdos lopšelio-darželio „Vyturėlis“ pedagogai nutarė, kad būtų smagu pasidžiaugti pavasariu kartu ir Kvietinių kaime surengė pramogą „Atvažiavo Saulė, Saulė karalienė“.
 
Iš Klaipėdos atvykstančio autobuso nekantriai laukė visi Kvietinių mokyklos-darželio ugdytiniai. Pasisveikinę ir susipažinę, vaikai atvykusius naujuosius draugus pakvietė apžiūrėti naminių gyvulių ir paukščių, kuriuos daugelis vaikų matė pirmą kartą. Pažintis su gyvuliais suteikė daug džiaugsmo visiems vaikams. Vaikai pamatė kalakutą, triušį, perlines vištas, ėriukus, ožką su ožiuku, kuriuos galėjo paliesti, paglostyti, pamaitinti žolyte, girdėjo gyvulių ir paukščių skleidžiamus garsus. Naminių gyvulių ir paukščių stebėjimas vaikams – nuotykių ir atradimų džiaugsmas.
 
Klaipėdos lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vaikai parodė trumpą programėlę, o Kvietinių mokyklos-darželio direktorė papasakojo apie Kvietinių kaimą, jo vardo kilmės istoriją.
 
Vaikai dainavo daineles, mokė vieni kitus žaidimų ir ratelių, rinko kiaušinius pievelėje, išbandė savo jėgas mėtydami spalvotus kamuoliukus per lanką, savo ištvermę ir gebėjimą susikaupti parodė kiaušinio nešimo mediniu šaukštu rungtyje. Smagiausia žaidimų dalis buvo Atvelykio kiaušinių ridenimas. Vaikai rideno margučius, stebėjo, kurio margučio riedėjimo kelias ilgiausias. Pavargę, bet laimingi vaikai vaišinosi savo keptais pyragais.
 
Vaikai stengėsi laikytis žaidimų taisyklių, kūrė jas patys, įgijo pasitikėjimo savimi. Bendraudami su naujais draugais vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, patyrimų, išmoko pažinti save ir kitus. Džiugu buvo matyti, kaip vaikai draugiškai rungtyniauja, reiškia savo emocijas. Laikas kartu praėjo taip greitai, kad nė nepastebėjome, kaip atėjo metas atsisveikinti. Kvietinių mokykla-darželis savo svečiams atsisveikindami dovanojo po kvietinės duonos kepalėlį.