Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Panevėžio lopšelis-darželis „Pasaka“ nusidažė vaivorykštės spalvomis
 

Panevėžio lopšelis-darželis „Pasaka“ nusidažė vaivorykštės spalvomis

2016-03-16
Panevėžio lopšelis-darželis „Pasaka“ nusidažė vaivorykštės  spalvomis
Diana KRIKŠTAPONIENĖ
Panevėžio lopšelis-darželis „Pasaka“
                                             
Panevėžio lopšelyje-darželyje „Pasaka“  vasario 29–kovo 4 dienomis vyko menų ir teatro dienos, kurių metu darželis nusidažė vaivorykštės spalvomis. Kiekvieną dieną vaikai ir pedagogai rengėsi tai dienai skirta spalva.
 
Renginių metu siekėme supažindinti vaikus su įvairiais išraiškos būdais, skatinome tyrinėti, eksperimentuoti su įvairiomis medžiagomis, priemonėmis, technikomis, padėjome išgyventi kūrybos džiaugsmą, atsipalaidavimą ir nusiraminimą.
 
Pagrindinė vaikų veikla vyko kūrybinėse dirbtuvėse, kur ugdytiniai susipažino su naujomis dailės technikomis. Grupės „Boružėlės“ auklėtoja Diana mokė dažyti krepiniu popieriumi. Grupės „Pelėdžiukai“ auklėtojos Laima ir Palmira atskleidė dekupažo meno paslaptis, su vaikais išbandė piešimą stikliniais rutuliukais. Grupės „Ežiukai“ Jurgita mokė vaikus šaukštelių aplikavimo meno. Vaikai džiaugėsi, kad su maistui skirtais įrankiais galima ir smagiai pažaisti. Grupės „Kiškiai“ auklėtoja Edita kartu su vaikais tapė ant drobės.
 
Menų ir teatro dienų metu darželyje lankėsi Šiaulių teatras vaikams „Birbironas“ su spektakliu „Laumė ir sesutės“, o dienas vainikavo Spalvų diena, kuros metu vaikai džiaugėsi savo kūrybiniais darbeliais ir improvizuodami pristatė pasirinktas spalvas.