Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Mylime savo tėviškėlę
 

Mylime savo tėviškėlę

2016-02-17
Mylime savo tėviškėlę
Kristina ANDRIUKAITIENĖ
Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius

Skambant tautinei muzikai ir su vėliavomis rankose Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos ikimokyklinukai paminėjo Vasario 16-ąją. Šią gražią dieną ir patys buvome gražūs – apsirengę tautiniais drabužiais, pasitempę, jausdami jaudulį širdyse. Juk tokia ypatinga diena – Lietuvos gimtadienis.
 
Svarbu perteikti vaikams, kodėl ši diena tokia svarbi. Šios šventės dvasią mes atskleidėme eilėmis, dainomis, rateliais, pasakojimais. Kalbėjomės kuo Lietuva yra graži: gamta, miestais, kalba. Džiaugėmės, kad turime žmonių, garsinančių Lietuvą visame pasaulyje. Vardinome kuo mūsų šalis skiriasi nuo kitų, kokie mūsų šalies simboliai: herbas, himnas, vėliava.
 
Džiaugėmės, kad turime savo brangią šalelę, kurioje gera gyventi. Savo džiaugsmą Lietuvai parodėme savo piešiniuose. Mūsų šventė tęsėsi ir lauke. Nešini geltonais, žaliais ir raudonais balionais rankose sušukome „Aš myliu Lietuvą“ ir paleidome juos į žydrą dangų.
 
Vaikų ir tėvelių akyse spinduliavo džiaugsmas. Buvo gera šia šventę švęsti kartu ir dovanoti vieni kitiems šypsenas.