Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Lietuvos šimtmečiui skyrėme projektą „Mes – Lietuvos vaikai“
 

Lietuvos šimtmečiui skyrėme projektą „Mes – Lietuvos vaikai“

2018-03-06
Lietuvos šimtmečiui skyrėme projektą „Mes – Lietuvos vaikai“
Gražina JONUŠIENĖ
Vilniaus lopšelis-darželis „Aušrelė“
 
Vasario 21–22 dienomis Vilniaus lopšelyje-darželyje „Aušrelė“ vyko meninis-pilietinis projektas „Mes – Lietuvos vaikai“. Pedagogai kartu su vaikais parengė muzikinius-meninius sveikinimus atkurtos Lietuvos šimtmečiui. 
 
Vilniaus lopšelyje-darželyje „Aušrelė“ daug dėmesio skiriame pilietiniam ir tautiniam ugdymui: švenčiame lietuvių liaudies kalendorines šventes, minime Lietuvai svarbias istorines datas. Pedagogai kalbasi su vaikais apie tai, ką mums reiškia laisvė, kodėl svarbu mylėti savo kraštą, saugoti tradicijas ir papročius. Ugdymo veiklų metu vaikai supažindinami su mūsų tautos dainomis, papročiais ir tradicine lietuvių liaudies kultūra.
 
Jau dešimtus metus sėkmingai vykdome pilietinį-meninį projektą „Mes – Lietuvos vaikai“, į kurį įsitraukia ir kitos ikmokyklinio ugdymo įstaigos. Kasmet skelbiama vis kita tema – 2009 m. minėjome Lietuvos vardo 1000-metį; 2016 m. buvo skirti Lietuvos regionams, o šiais metais pedagogai kartu su vaikais parengė muzikinius-meninius sveikinimus atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Koncerte skambėjo Elenos Tolvaišienės, Ingos Šeduikienės, Gražinos Jonušienės dainos, lietuvių liaudies kūriniai. Auklėtojų ansamblis „Aušrija“ atliko dainą „Giedu dainelę“. Buvo surengta  paroda „Šimtas palinkėjimų Lietuvai“.
 
Su 100-uoju gimtadieniu, Lietuva!