Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Lauko erdvėse įsikūrė žaismingos raidės iš plastikinių kamštelių
 

Lauko erdvėse įsikūrė žaismingos raidės iš plastikinių kamštelių

2019-06-03
Lauko erdvėse įsikūrė žaismingos raidės iš plastikinių kamštelių
Vilija ŠTAKONIENĖ
Mažeikių lopšelis-darželis „Bitutė“
 
Vasarą su ugdytiniais daugiau laiko praleidžiame lauke. Kiekvienam mokytojui lengviau planuoti ir dirbti, kai ir įstaigos vidaus patalpos, ir lauko aplinka yra įdomi ir pritaikyta ugdymui.
 
Noriu pasidalinti Mažeikių lopšelio-darželio „Bitutė“ projekto „Edukacinių erdvių kūrimas lauke“ idėjomis. Tikslas buvo sukurti žaismingus paveikslėlius, kurie vaikams padėtų įtvirtinti spalvų, atspalvių, skaitmenų, geometrinių formų, raidžių pavadinimus.
 
Žaismingus paveikslėlius sukūrėme iš plastikinių kamštelių. Raidės padeda lavinti vaikų vizualinę atmintį, jie gali kiekvieną raidę vedžioti pirštukais. Mokytojų kūrybingumui nėra ribų – ši puiki priemonė padeda lavinti atmintį, pažįstant raides, ieškant savo vardo pirmos raidės, galvojant žodžius, kopijuojant raides čia pat ant šaligatvio plytelių su kreida ar ant šlapio smėlio pirštuku ar pagaliuku.
 
Likus dideliam kiekiui kamštelių suvėrėme užuolaidas, kurios judinamos gražiai skamba, iš jų galima pinti kasas, jos tampa „televizijos ar teatro užsklanda“ ir pan.
 
Jau įsivaizduojame, kad linksmai žiūrėsis šie paveikslėliai, kai aplinkui bus baltas sniegas. Būsime laimingos, jeigu ir jums šios idėjos patiks ir bus naudingos.