Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Konferencijoje Šilalėje pedagogai dalijosi inkliuzinio ugdymo patirtimi
 

Konferencijoje Šilalėje pedagogai dalijosi inkliuzinio ugdymo patirtimi

2019-03-23
Konferencijoje Šilalėje pedagogai dalijosi inkliuzinio ugdymo patirtimi
Kristina AČĖ
Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“
 
Į Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ vykusią respublikinę konferenciją „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybės ir inkliuzinio ugdymo praktika“, kurią organizavo Šilalės lopšelis-darželis „Žiogelis“ ir Šilalės švietimo pagalbos tarnyba, sugužėjo per 80 ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogų, švieitmo pagalbos specialistų.
 
Pedagogai dažnai susiduria su inkliuzinio ugdymo sunkumais. Konferencijos tikslas – skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vadovus, pedagogus ir švietimo pagalbos specialistus (logopedus, psichologus, spec. pedagogus, socialinius pedagogus ir kt.) dalytis švietimo pagalbos teikimo patirtimi, ieškoti kylančių problemų sprendimo būdų.
 
Konferencijos dalyviai pristatė daug informatyvių vaizdinių ir stendinių pranešimų, metodinių priemonių, pasidalijo įvairiais jau išbandytais efektyviais ugdymo metodais, skirtais darbui su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytiniais.
 
Kavos pertraukėlių metu konferencijos dalyviai aplankė įdomias Šilalės lopšelio-darželio „Žiogelis“ edukacines erdves, artimiau susipažinosu įstaigoje dirbančiais pedagogais.
Šaltiniai: