Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Klaipėdos lopšelio-darželio „Traukinukas“ vaikus pasiekė samariečių dovanos
 

Klaipėdos lopšelio-darželio „Traukinukas“ vaikus pasiekė samariečių dovanos

2016-03-24
Klaipėdos lopšelio-darželio „Traukinukas“ vaikus pasiekė samariečių dovanos
Jolanta KANIŠAUSKIENĖ
Klaipėdos lopšelis-darželis „Traukinukas“
 
Klaipėdos lopšelis-darželis „Traukinukas“ kartu su socialiniais partneriais – Klaipėdos „Vaivorykštės tako“ gimnazija – surengė „Draugo dieną“, kurios tikslas – pradžiuginti vaikus samariečių dovanomis. Įprasta, kad samariečiai teikia dovanas Kalėdų metu, tačiau šiemet Kalėdų Senelis užtruko ir dovanėlės atkeliavo tik dabar.
 
Vieną popietę „Vaivorykštės tako“ gimnazistai ir mokytojai atvyko į mūsų įstaigą. Susitikimo metu klausėmės mokinių atliekamų giesmelių ir bandėme dainuoti kartu. Žiūrėjome filmuką apie samariečių organizuojamas akcijas pasaulyje, jų teikiamą pagalbą vargstantiems ir skurstantiems vaikams. Buvome sujaudinti kilniu samariečių darbu, atjauta vargstantiesiems.
 
„Draugo dienos“ metu gimnazistai išdalino mažiesiems draugams darželinukams 17 samariečių krepšelių – velykinių dovanėlių. Ugdytiniai ir atvykę jų tėveliai džiaugėsi gavę dovanų, o po susitikimo visi kartu garsiai skandavome „ačiū, ačiū, ačiū“.