Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Kalėdinė dovana ugdytiniams – išvyka į sostinę
 

Kalėdinė dovana ugdytiniams – išvyka į sostinę

2018-01-05
Kalėdinė dovana ugdytiniams – išvyka į sostinę
Daiva BURDULIENĖ
Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“
 
Ankstų vos prasidėjusios žiemos rytą Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikai rinkosi į autobusą. Priešmokyklinių grupių ugdytinių ir juos lydėjusių pedagogų laukė išvyka į Vilnių.
 
Sostinėje pirmasis sustojimas buvo Lietuvos radijo ir televizijos kiemelyje. Mus pasitiko Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos muziejaus vadybininkė Raimonda Impolevičienė. Dalyvavome surengtoje edukacinėje programoje, aplankėme Lietuvos radiją ir televiziją. Turėjome galimybę ne tik išvysti senąją radijo ir televizijos studijų aparatūrą, antikvarinius radijo imtuvus, ar televizorius, bet ir susipažinti su dabartiniu LRT darbu.
 
Ekskursijos metu mažieji lankytojai išgirdo Lietuvos radijo ir televizijos istoriją, aplankė įvairias studijas, pamatė kuo šiandien gyvena Lietuvos nacionalinis transliuotojas. Ugdytiniams buvo be galo smalsu ir įdomu pabuvoti naujoje studijoje, pastovėti už laidos vedėjo stalo, pamatyti kameras – robotus, kurie atlieka pagrindinį darbą.
 
Kupini patirtų įspūdžių mūsų mažieji ekskursijos dalyviai skubėjo į nuotaikingą žaidimų ir edukacinių užsiėmimų šalį „Alisa“, kur laukė nuotykių, žaidimų ir gamtos stebuklų atradimai gyvajame kampelyje. Čia išvydome triušiukus, jūrų kiaulytes, žiogus, smiltpelę, akvariume plaukiojančias žuvytes. Edukacinių užsiėmimų metu vaikai laipiojo, šokinėjo, žaidė žaidimus, gamino savo rankomis įvairius darbelius iš saugių modernių, ir natūralių gamtinių priemonių.
 
Tęsdami kelionę, aplankėme gražiausią Lietuvoje – Vilniaus miesto kalėdinę eglę. Pasivažinėjome kalėdiniu traukinuku, pro langą stebėjome gražiai išpuoštas ir švytinčias Vilniaus senamiesčio gatveles, vitrinas, Rotušės aikštę, kalėdinį miestelį. Iš arti pamatėme Gedimino pilį, Valdovų rūmus, Vilniaus Katedrą.
 
Grįžtant namo kelionė neprailgo, nes autobuse netilo vaikų klegesys ir juokas, įspūdžiai ir puikios emocijos liejosi per kraštus.