Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Kalėdinė akcija „Pasveikink praeivį“ Panevėžyje
 

Kalėdinė akcija „Pasveikink praeivį“ Panevėžyje

2017-12-27
Kalėdinė akcija „Pasveikink praeivį“ Panevėžyje
Gražina ATRAŠKEVIČIŪTĖ
Panevėžio lopšelis-darželis „Pasaka“
 
Prieš didžiąsias metų šventes tarsi užsikrečiame gerumu. Panevėžio lopšelio-darželio „Pasaka“ pedagogai ir vaikai įsitraukė į gerumo akciją „Pasveikink praeivį“.
 
Grupėse vaikai, padedami pedagogų kepė sausainius, juos pakavo ir  rašė kalėdinius linkėjimus. Pasirengę akcijai vaikai ir pedagogai Panevėžio savivaldybėje, Laisvės aikštėje, Aukštaičių gatvėje sveikino praeivius su Kalėdomis. Sutiktiems žmonėms akcijos dalyviai dalino sausainius ir linkėjo linksmų Kalėdų. Džiugu buvo matyti spindinčias praeivių akis, kai vaikiškus ir nuoširdžius linkėjimus jiems sakė vaikai. Kai kurie gatvėje sutikti praeiviai ir patys vaišino vaikus saldainiais, o apsilankius miesto savivaldybėje vaikai išgirdo nuoširdžius savivaldybės darbuotojų palinkėjimus sulaukti daug sniego, užaugti dorais miesto piliečiais.
 
Tikimės, kad ši gerumo akcija padėjo ugdyti vaikų bendravimo gebėjimus, skatino pasitikėjimą savimi, ugdė atjautą ir supratimą, kad geri darbai teikia džiaugsmą ir naudą ne tik sau, bet ir kitiems.