Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Įspūdinga poetės karvyčių kolekcija
 

Įspūdinga poetės karvyčių kolekcija

2016-05-10
Įspūdinga poetės karvyčių kolekcija
Janina GLOBIENĖ
Panevėžio lopšelis-darželis „Vaikystė“

Panevėžio lopšelyje-darželyje „Vaikystė“ svečiavosi Panevėžio r. Dembavos progimnazijos pirmokai ir poetė, mokytoja Aldona Vaitkevičiūtė-Liutkevičienė. Poetė atidarė parodą, kurioje puikavosi dešimtmetį jos rinkta karvyčių kolekcija.
 
Nuščiuvę priešmokyklinių grupių vaikai klausėsi nostalgiško Aldonos Liutkevičienės pasakojimo apie vaikystėje kartu su tėveliais augintas karvutes, kurias „šaukė vienu vardu Gerutė, kiek jų beturėjo“, kurios „rengė ir maitino“. Tarp trijų šimtų neįtikėtinų formų karvučių puikavosi ir mielos širdžiai anūkėlių Džiugo ir Beno rankytėmis padarytos karvytės. Aldona Liutkevičienė yra nenuilstanti keliautoja, todėl parodoje gausybė karvučių iš Kroatijos, Slovakijos, Bulgarijos, Ispanijos, Škotijos, Austrijos, Turkijos.
 
Priešmokyklinio ugdymo grupės „Lašiukai“ ugdytiniai svečiams parodė nuotaikingą spektaklį „Pasaka apie debesėlį“, kurį parengti padėjo pedagogės Alma Balčiūnienė ir Roma Padolskienė. Dembavos progimnazijos pirmokai su priešmokyklinio ugdymo grupės „Ežiukai“ vaikais nupiešė spalvingą, gėlėtą pievą karvutėms. Renginį vainikavo bendri žaidimai ir pokalbiai „pienių pievoje“.