Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Darželio sporto šventėje – netradicinės fizinio aktyvumo formos
 

Darželio sporto šventėje – netradicinės fizinio aktyvumo formos

2018-02-05
Susijusios temos: Vaiko sveikata
Darželio sporto šventėje – netradicinės fizinio aktyvumo formos
Vilija GERASIMOVIČIENĖ
Vilniaus lopšelis-darželis „Pušaitė“
 
Vilniaus lopšelis-darželis „Pušaitė“ priklauso sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui ir vykdo visaapimančių bendruomenės sveikatinimo veiklų sklaidą. Savo įstaigoje kuriame integruotą, visapusišką sveikatos stiprinimo sistemą bei sveikatai palankią aplinką, ugdome sveikos gyvensenos kompetencijas, draugyste grįstus tarpusavio santykius ir skatiname visos bendruomenės įsitraukimą į renginius.
 
Sausio 30-ąją darželio sporto šventėje „Su džiaugsmu į sporto salę!“ kartu sportavo virš 80 darželinukų, jų tėvelių ir auklėtojų. 
 
Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimui pasitelkėme žaismingas ir netradicines fizinio aktyvumo formas – auklėtiniams paruošėme „Judriojo koridoriaus“ kliūtis.
 
 
Atnaujintoje sporto salėje siužetinę mankštą vaikams kartu su manimi vedė pedagogės Ingrida Rimavičiūtė ir Deimantė Katkauskaitė. Veiklos metu lavėjo ugdytinių muzikos ritmo pajautimas ir judesių saviraiška.
 
 
Smulkiajai motorikai ugdyti skirtas žaidimas „Kepurėlės ir skarelės“ įtraukė visus vaikus – nuo trimečių iki septynmečių. Taikyti komandiniai žaidimai „Vartai ir spąstai“, „Lie-tu-va“ stiprino socialinę kompetenciją ir palaikė pilietinę iniciatyvą.
 
 
Bendradarbiaujant su Sostinės krepšinio mokyklos treneriu Viktoru Dobrovolskiu linksmosios estafetės ir judrieji žaidimai su krepšinio elementais atskleidė kompleksinių fizinių ypatybių ugdymą. 
 
 
Netradicinio fizinio aktyvumo skatinimui trenerio Karolio Šalčio pristatytas žaidimas „Trismūgis“ padėjo pajusti judėjimo džiaugsmą.