Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Alytuje surengtas ikimokyklinukų raiškos festivalis
 

Alytuje surengtas ikimokyklinukų raiškos festivalis

2018-03-12
Alytuje surengtas ikimokyklinukų raiškos festivalis
Aušra MARCINKEVIČIENĖ, renginio organizatorė
Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka“
 
Kovo 8 d. Alytaus jaunimo centre vyko Alytaus miesto, rajono ir užsienio lietuvių ikimokyklinio amžiaus vaikų raiškos festivalis „Lietuvos valstybingumo 100-metis“.
 
Į festivalį atvyko per 100 vaikų iš Alytaus miesto ir  rajono darželių, Seinų. Alytaus jaunimo centro fojė festivalio dalyvius ir svečius pasitiko dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ su savo pačiais mažiausiais ir jau ūgtelėjusiais ugdytiniais. Festivalyje aidėjo vaikų dainos, dzūkiška tarmė, eilės, šokiai ir vaikų juokas.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio proga sulaukėme interaktyvių sveikinimų iš Čikagos lituanistinės mokyklos, Islandijos lietuvių mokyklos „Trys spalvos“, Švedijos Stokholmo lituanistinės mokyklos, Anglijos lituanistinės etnokultūros ir dramos mokyklos „Bitė“ bei iš Austrijos lituanistinės mokyklos „Ąžuoliukas“.
           
Alytaus jaunimo centro dalyviai ir svečiai galėjo nusifotografuoti prie sienos „Lietuvai – 100“ bei apžiūrėti Alytaus jaunimo centro dailės ir keramikos būrelio „Vingiorykštė“ ugdytinių parodą.