Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vartotojų naujienos Akcija „Baltas advento laiškas kitaip“ baigėsi
 

Akcija „Baltas advento laiškas kitaip“ baigėsi

2016-01-08
Susijusios temos: Kūrybingumas
Akcija „Baltas advento laiškas kitaip“ baigėsi
Ingrida IVANOVA
Karolina PLATUŠIENĖ
Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis

Adventas – kitaip įprasmintas laikas. Tai Kalėdų laukimas, kurio metu mes turime galimybę pasidalinti gerumu, gražiu bendravimu, susikaupimu, ramybe. Baltas advento laiškas – tai širdies žodžiai, suverti į nepertraukiamą grandinę kaip padėkos, atsiprašymo, susitaikymo ženklas.
 
Ką tik per Lietuvą nuvilnijo akcija „Baltas advento laiškas kitaip... 2015“. Džiugu, kad į šią akciją įsitraukė daug ikimokyklinių ir mokyklinių įstaigų iš visos Lietuvos: Kauno rajono Neveronių gimnazijos priešmokyklinukai, Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“, lopšelis-darželis „Eglutė“, lopšelis-darželis „Rugiagėlė“, VšĮ „Mažieji šnekoriai“, Šiaulių rajono Gruzdžių lopšelis-darželis „Puriena“, Utenos lopšelis-darželis „Saulutė“, Kupiškio mokykla „Varpelis“, Kėdainių mokykla-darželis „Puriena“, Panevėžio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, lopšelis-darželis „Kregždutė“, Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis.
 
Akcijos organizatorės – Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelio-darželio direktorė Dalia Pakėnienė, pedagogės Karolina Platušienė ir Ingrida Ivanova. Jų pastangomis net patys mažiausieji vaikai kartu su auklėtojomis kūrė gražius advento laiškus. Pasak tėvelių, vaikučiai grįždavo į namus pilni įspūdžių ir be paliovos kalbėdavo apie stebuklingą laišką.
 
Pedagogės iš įvairių Lietuvos miestų siuntė padėkas, negailėjo gražių žodžių. Mes nuoširdžiai dėkojame visiems įsitraukusiems į akciją „Baltas advento laiškas kitaip... 2015“, nes, kaip Motina Teresė sakė: „Padaryk taip, kad meile ir rūpesčiu būtų apsupti visi tavo artimieji. Juk gyvenime telpa viskas: ir lengvučiai vaiko darbai, ir veržlus juokas. Nes mes dažnai taip ir išsiskiriame nepasakę vienas kitam gražių žodžių. Nusinešame užgniaužę jausmus širdyje, praeiname abejingi pro medį, paukštį, pro žydinčią gėlę, pro kenčiantį žmogų, tarytum būtume ne vienos žemės vaikai...“ Šios akcijos „Baltas advento laiškas kitaip... 2015“ visi darbai spinduliuoja džiaugsmu ir meile, kadangi juose daug nuoširdžių žodžių, meninių potėpių.
 
Akcijos nuotraukų paroda bus eksponuojama Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelyje-darželyje nuo sausio 1 d. iki kovo 31 d. ir Panevėžio vaikų ir jaunimo literatūros centro apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje nuo sausio 1 d. iki sausio 8 d.