Emokykla.lt
Vartotojų naujienos Programos „eTwinning“ apdovanojimai Alytuje
 

Programos „eTwinning“ apdovanojimai Alytuje

2015-11-15
Susijusios temos: Ugdymo įstaigos
 Programos „eTwinning“ apdovanojimai Alytuje
Asta MIKALONIENĖ
 
Alytaus Panemunės pagrindinėje mokykloje lapkričio 12 d. vyko seminaras „Dalijamės patirtimi: kaip pasinaudoti programų eTwinning ir Nordplus junior galimybėmis“. Seminarą vedė eTwinning ambasadorės Alytaus / Marijampolės regionuose Vilija Sušinskienė ir Jurgita Arbutavičienė.
 
Šio seminaro metu buvo apdovanoti aktyviausi eTwinning mokytojai. Jiems buvo įteikti eTwinning europinis ir nacionalinis kokybės ženkleliai. Lietuvoje net 1382 mokyklos ir darželiai yra prisiregistravusę ir dalyvauja eTwinning veikloje, iš jų nacionalinius kokybės ženklelius šiemet gavo 60.
 
Europiniu kokybės ženkleliu buvo apdovanota meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė, atstovaujanti Alytaus miesto lopšeliui-darželiui „Pasaka“. Ši pedagogė programoje eTwinning sukūrė  projektą  „Etnografijos puoselėjimas darželyje“, kuris buvo įvertintas nacionaliniu kokybės ženkleliu, o bendram projektui su Turkija ir Lenkija „Duonos raugas“ („Sourdough“) įteiktas europinis kokybės ženklelis. Iš viso A. Marcinkevičienė vykdė 12 projektų, iš kurių 7 užbaigti, o 5 aktyvūs.
 
Nacionaliniu kokybės ženkleliu buvo apdovanotas  ir Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Eugenija Krasauskienės parengtas eTwinning projektas.
 
Džiaugiamės ir didžiuojamės šiomis pedagogėmis. Jos yra aktyvios, kupinos idėjų, entuziazmo, domisi IKT naujovėmis ir jas taiko savo darbe su ugdytiniais, bendradarbiauja su visos Europos mokytojais ir mokiniais. Ačiū, mielos pedagogės, už šiuolaikišką vaikų ugdymą.