Emokykla.lt
Vartotojų naujienos Mama: „Labai gerai, kad jau darželyje ugdomas patriotiškumas“
 

Mama: „Labai gerai, kad jau darželyje ugdomas patriotiškumas“

2015-03-13
Susijusios temos: Ugdymo įstaigos
 Mama: „Labai gerai, kad jau darželyje ugdomas patriotiškumas“
Daiva PLONIENĖ, auklėtoja
Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka“ 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenė surengė netradicinę Kovo 11-osios šventę, į kurią susirinko beveik pusantro šimto bendruomenės narių.
 
Darželio salėje vaikai šoko liaudies šokius, dainavo ir kalbėjo tarmiškai, demonstravo savo pačių nupintas trispalves apyrankes. Linksmoje popietėje dalyvavo ir svečiai – nedidelį koncertą surengė buvę darželio ugdytiniai, dabar grojantys ansamblyje „Tarškutis“. Tikrą staigmeną žiūrovams suteikė akordeonu pagrojusios darželio direktorė ir kiemsargė. 
 
„Šią šventę visi dar ilgai prisimins, nes kiekvienas joje buvo dalyvis. Smagiausia, žinoma, patiems mažiausiems. Juk jiems patriotiškumas – pačių gaminamos trispalvės, pinamos apyrankės ir kalbėjimas apie meilę gimtajai šaliai“– sakė darželio direktorė Nijolė Banienė. 
 
„Labai gerai, kad jau darželyje organizuojami tokie renginiai, ugdomas patriotiškumas. Juk ne kiekviena šeima dalyvauja mieste organizuojamuose minėjimuose, o čia vaikai sužino istoriją, ugdomos tradicijos“, – šventės įspūdžiais dalijosi darželinuko mama. 
 
Susikibę rankomis ir skanduodami „Lietuva, myliu tave!“ šventės dalyviai apjuosė darželio pastatą, taip demonstruodami vienybę ir meilę šaliai.