Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Švietimo, mokslo ir sporto ministrės sveikinimas

2020-12-23
Švietimo, mokslo ir sporto ministrės sveikinimas
Mielieji,
 
2020-ieji pasauliui, mūsų šaliai, mums visiems buvo iššūkių metai, o iššūkiai – tai ne tik išbandymas, bet ir galimybė atsinaujinti, į įprastus dalykus pažiūrėti kitaip ir ieškoti naujų, geresnių sprendimų. Kiekvienas iššūkis – tai nauja pamoka.
Nė kiek neabejoju, kad mūsų šalis ir mūsų švietimo, mokslo, sporto sistema iš pandemijos išeis daug stipresnė, išmanesnė nei buvo prieš tai.
 
Dėkoju kiekvienam švietimo, mokslo ir sporto bendruomenės nariui už kantrybę ir indėlį į mūsų vaikų, jaunimo galimybę ugdytis, studijuoti, sportuoti neįprastomis sąlygomis. Dėkoju už asmeninius mokslo ir sporto pasiekimus – dėl įvairių ribojimų pergalės tapo dar sunkiau pasiekiamos.
 
Dėkoju, kad visi kartu, vieni iš kitų mokėtės, vieni kitiems padėjote. 2020-ieji išliks mūsų atmintyje ir kaip sutelkto darbo laikas.
 
Te artėjantys 2021-ieji atneša ne tik įkvepiančių ir vaisingų iššūkių, bet ir taip laukiamos ramybės.
 
Drąsiai ženkime į naujus metu ir sutikime šventes kupini vilties bei vidinės šviesos.
 
Jaukių šventų Kalėdų, sėkmingų, viltingų ateinančių Naujųjų metų!
 
Nuoširdžiai
Jurgita Šiugždinienė
Švietimo, mokslo ir sporto ministrė 
 
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0