Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Straipsniai Bendradarbiavimas su tėvais Mažeikių lopšelyje-darželyje „Delfinas“

Bendradarbiavimas su tėvais Mažeikių lopšelyje-darželyje „Delfinas“

2014-06-04
Susijusios temos: Šeima
Bendradarbiavimas su tėvais Mažeikių lopšelyje-darželyje „Delfinas“
Sandra ADOMAVIČIENĖ, ugdytinio mama
Mažeikių lopšelis-darželis „Delfinas“
Smagu, kad auklėtojos, ugdydamos vaikus, glaudžiai bendradarbiauja su tėvais. Šie turi galimybę pabūti kartu su savo vaiku, stebėti ir pažinti jį kitoje aplinkoje ir atliekantį kitokią veiklą.
Jau tradicija tapo Šeimos dienos paminėjimas Mažeikių lopšelio-darželio „Delfinas“ „Kačiukų“ grupėje. Šiemet šventė ypatinga ir tuo, kad 2014-ieji paskelbti Šeimos metais. Auklėtojos Elona Dapšienė ir Laima Lukošienė surengė sporto šventę, į kurią sugužėjo grupės vaikai su savo šeimos nariais.
 
Pasiruošimas šventei prasidėjo prieš mėnesį, kai auklėtojos  pasiūlė tėveliams pasirinkti tam tikros spalvos komandą. Gavę užduotis tėvai kartu su vaikais kruopščiai ruošėsi šventei: kūrė komandos prisistatymą, galvojo sportines rungtis kitoms komandoms, ruošė prizus laimėtojams ir paguodos prizus dalyviams, gamino spalvotus patiekalus.
 
Auklėtojos smagiai pasveikino šeimas, sukurdamos laimingos šeimos receptą, vaikai padovanojo savo gamybos darbelius. Šventę pradėjo auklėtojos su savo rungtimis, skirtomis šeimoms. Toliau buvo atliekamos tėvelių sumanytos rungtys. Kiekvienas šventės dalyvis turėjo galimybę išbandyti save, prisiminti vaikystę, pabūti  „stiprus, drąsus, vikrus“. Visi  buvo pastebėti ir apdovanoti. Šventę vainikavo spalvotų patiekalų vaišių stalas.
 
Smagu, kad auklėtojos, ugdydamos vaikus, glaudžiai bendradarbiauja su tėvais. Šie turi galimybę pabūti kartu su savo vaiku, stebėti ir pažinti jį kitoje aplinkoje ir atliekantį kitokią veiklą. Tik glaudus bendradarbiavimas ugdymo procese padeda išugdyti gerą, kūrybingą, dorą asmenybę. Buvo smagu visiems pabūti kartu.
 Daugiau apie Mažeikių lopšelį-darželį „Delfinas“: