Emokykla.lt

Vaikai pažino įvairias vaisių ir daržovių spalvas

2014-11-05
Susijusios temos: Ugdymo įstaigos
Vaikai pažino įvairias vaisių ir daržovių spalvas
Birutė URBONAVIČIENĖ, vyresnioji auklėtoja
Pasvalio lopšelis-darželis „Eglutė‘‘
Pasvalio lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai dalyvavo „Sveikatiados“ projekte „Vienos spalvos vaišių stalas“. Norėta išsiaiškinti, kiek daug ir  įvairių spalvų yra vaisių ir daržovių.
„Džiaugiasi obuolėlis, kad atėjo rudenėlis“ – taip vadinosi vienas projekto renginių – nuotaikinga rudens šventė Pasvalio lopšelyje-darželyje „Eglutė“. Grupės burtų būdu rinkosi aprangos spalvą, o šventės emblemos buvo spalvoti obuoliai: raudoni, žali, geltoni ir oranžiniai. Tuo pačiu metu darželio Dailės galerijoje vyko piešinių paroda „Rudenėlio vaišių pintinėlė“, šalia puikavosi rudeninės kompozicijos iš obuolių ir įvairiausių rudens gėrybių.
 
Šios šventės metu rinkome penkis sveikiausius pusryčių, pietų ar vakarienės patiekalus. Juos vaikai gamino namuose kartu su tėveliais, nustebindami originaliomis idėjomis, išradingumu ir išmone.
 
Šventiniame renginyje vaikai vaidino, šoko, dainavo kartu su Obuolėliu, Morka, Grybu Baravyku, jiems talkino jaunosios artistės iš Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos su savo personažais Ežiuku ir Kopūstu.
 
Vaikai labai džiaugėsi nuotaikinga švente. Lauke visų laukė smagus netikėtumas – iš įvairiaspalvių obuoliukų išdėliotas didžiulis Obuolys ir kirmėlytė Sveikuolytė. Pasižadėjome kasdien maitintis sveikai – gerti sultis, valgyti vaisius ir daržoves!