Emokykla.lt

„Sveikatiados“ ambasadoriai dalijosi patirtimi

2018-06-28
Susijusios temos: Vaiko sveikata
„Sveikatiados“ ambasadoriai dalijosi patirtimi
Laura BLAŽEVIČIŪTĖ
Birželio 25 dieną Kauno „Nemuno“ mokykloje-daugiafunkciame centre vyko tradicinis mokslo metų baigiamasis renginys – „Sveikatiados“ ambasadorių suvažiavimas. Susirinkę ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų atstovai iš visos Lietuvos dalijosi savo patirtimis, pasiekimais, klausėsi pranešimų bei teikė siūlymus būsimoms projekto veikloms.
 
Susitikime buvo pristatytos 2017–2018 mokslo metų „Sveikatiados“ įgyvendintos iniciatyvos ir projektai. Šiaulių „Juventos” progimnazijos „Sveikatiados” ambasadorės Aurelija Dirginčenė ir Ingrida Karskienė pristatė savo vykdomus sveikatinimo projektus, pasidalijo gausia patirtimi. Užsienio šalių patirties pritaikymu savo vadovaujamoje ugdymo įstaigoje dalijosi Kauno „Nemuno“ mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Vesta Žiūraitienė.
 
Susitikimo dalyviai taip pat turėjo galimybę pasiklausyti VšĮ „Tikra mityba“ direktorės Danguolės Gasparavičienės pranešimo „Vaikų maitinimo (r)evoliucija ugdymo įstaigoje ir namuose“. Vėliau finalinio renginio svečiai drauge su VšĮ „Psichologinio konsultavimo grupė“ mokėsi valdyti stresą, sužinojo daug savęs harmonizavimo metodų.
 
Renginį vainikavo „Sveikatiados“ aktyviausiųjų apdovanojimai. Buvo išskirti trys pagrindiniai prizai ir jų laimėtojai:
  • „Sveikatiados“ aktyviausia mokyklinio ugdymo įstaiga – Šiaulių „Juventos" progimnazija;
  • „Sveikatiados“ aktyviausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga – Vilniaus lopšelis-darželis „Pilaitukas“;
  • „Sveikatiados“ aktyviausia ambasadorė – Tauragės r. Skaudvilės specialiosios mokyklos pedagogė Rasa Gerulienė. 
Specialiu prizu buvo apdovanota Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla kaip „Sveikatiados“ aktyviausia Kauno rajono ugdymo įstaiga.
 
„Sveikatiada“ nuoširdžiai dėkoja visiems mokytojams už dalyvavimą bei linki smagios vasaros! Iki pasimatymo rugsėjį!
 
 
„Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, kuris suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą bei fizinį aktyvumą. Projektas vykdomas jau 9-tus metus.
 
Daugiau informacijos:
Laura Blaževičiūtė,
Projekto „Sveikatiada“ koordinatorė
Tel. +370 672 57080