Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Sporto projektas „Sporto ABC“ Telšių lopšelyje-darželyje „Eglutė“

Sporto projektas „Sporto ABC“ Telšių lopšelyje-darželyje „Eglutė“

2020-01-13
Susijusios temos: Vaiko sveikata
Alma Rubinienė
Projekto vadovė
Tėvai dabar visur nuveža vaikus ir leidžia jiems daug sėdėti. Todėl yra daugybė priežasčių, kodėl fizinio aktyvumo stoka tampa problema.
Fizinis aktyvumas – tai veiksnys, kuris formuoja žmogaus organizmą ir jo funkcijas. Jis ugdo ir stiprina visas organizmo sistemas, veikia jų funkcijas ir gyvybingumą. Žmogui fizinis aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras. Tai ypač svarbu ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir tobulėja.
 
Fizinio aktyvumo trūkumas vis dar yra milžiniška problema. Lengva pasakyti, kad problema yra ta, jog vaikai nepakankamai užsiima aktyvia veikla ar sportu. Tačiau čia įtakos turi daug daugiau faktorių – maisto pramonė, reklamos, technologijos. Tėvai dabar visur nuveža vaikus ir leidžia jiems daug sėdėti. Todėl yra daugybė priežasčių, kodėl fizinio aktyvumo stoka tampa problema. Ką galime padaryti? Išnaudoti fizinį ugdymą kaip variklį būtinoms permainoms – tai buvo pagrindinis mūsų, ugdytojų, tikslas ir noras rašyti projektą „Sporto ABC“. Subūrę projekto komandą, pateikėme Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai paraišką – sporto projektą, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, lėšomis.
Daugiau skaitykite svietimonaujienos.lt