Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Dalijamės patirtimi Šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų nuotraukų paroda „Kitokia kaukė“

Šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų nuotraukų paroda „Kitokia kaukė“

2020-11-16
Susijusios temos: Kūrybingumas
Šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų nuotraukų paroda „Kitokia kaukė“
Regina Čapskienė, Daiva Naudužaitė
Vilniaus lopšelio-darželio „Gilužis“ pedagogės metodininkės
Didžiausią įspūdį paliko išmonė, atlikimo technikos ir parinktų medžiagų gausa. 
Šalyje prasidėjusi Covid-19 pandemija ženkliai paveikė ikimokyklinį ugdymą, sukėlė daug įtampos ir įvairių emocijų, teko ieškoti naujų ugdymo, bendravimo ir bendradarbiavimo metodų.
 
Dirbdamos su vaikais ieškome metodų, kaip padėti vaikams pozityviais būdais išreikšti nerimą ir jį nugalėti, o rudens spalvos gamtoje suteikia optimizmo, ieškojimų. Siekiant kūrybiškai priminti vaikams apie apsauginių veido kaukių svarbą bei stiprinti ir plėsti bendravimą ir bendradarbiavimą su šalies ikimokyklinių įstaigų bendruomenėmis, kilo mintis organizuoti šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų nuotraukų parodą „Kitokia kaukė“. Parodos tikslas – teigiamomis emocijomis ir kūrybine raiška atspindėti pandemijos Covid-19 laikotarpį nuotraukose.
 
Džiaugiamės, kad nuotraukų parodoje „Kitokia kaukė“ dalyvavo pedagogai su savo ugdytiniais iš visos Lietuvos.
Parodą Vilniaus lopšelyje-darželyje „Gilužis“ surengėme iš šimto kūrybiškų kaukių nuotraukų, kurias šalies pedagogės su savo ugdytiniais kūrė iš įvairių gamtinių medžiagų, stebindamos savo išradingumu ir fantazija. Didžiausią įspūdį paliko išmonė, atlikimo technikos ir parinktų medžiagų gausa.
 
Nuoširdūs dalyvių atsiliepimai apie organizuojamą parodą ir kaukės kūrimo veiklos aprašymai liudija apie bendruomenėse vyraujančias teigiamas emocijas ir šiuo ypatingu laikotarpiu bei nenutrūkstamą bendradarbiavimą. Dėkojame dalyviams bei dalinamės parodos nuotraukomis.