Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Nuotolinis seminaras Alytuje padrąsino meninio ugdymo pedagogus dirbti nuotoliniu būdu

2020-06-01
Aušra Marcinkevičienė
Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ meninio ugdymo pedagogė metodininkė
Balandžio 15 d. aš, Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ meninio ugdymo pedagogė metodininkė, muzikos magistrė Aušra Marcinkevičienė, paruošiau pranešimą ir organizavo akredituotą respublikinį nuotolinį seminarą, skirtą ikimokyklinio meninio ugdymo pedagogams, tema „Ikimokyklinio ugdymo metodinės priemonės nuotoliniame mokyme“. Šiam seminarui medžiagą paruošė Inga Šeduikienė, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja metodininkė, Vaiva Pocevičienė, Šiaulių l.-d. „Drugelis“ vyr. meninio ugdymo mokytoja, Audronė Čeplinskaitė-Piličiauskienė, Lazdijų mokyklos-darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogė, Dalia Kantienė, Kauno l.-d. „Spindulys“ vyr. mokytoja. Temos labai įvairios: Raimonda Remeikienė „Vokalo pratybos“ (mp4), Vaiva Pocevičienė „Ugdymo priemonių pristatymas“ (mp4), Inga Šeduikienė „Mažasis repertuaras – žaisminga ir naudinga“ („Padlet“ platforma), Aušra Marcinkevičienė „Power Point metodinių priemonių pristatymas“, Audronė Čeplinskaitė-Piličiauskienė „Power Point garso įrašymas ir filmuko sukūrimo mokymas“, Dalia Kantienė „Karaokė kūrimo pradžiamokslis“.
 
Seminare dalyvavo 52 meninio ugdymo pedagogai iš visos šalies. Asmeniniais elektroniniais paštais buvo išsiųsta seminaro medžiaga ir akredituoti PPT pažymėjimai.
Dalyviams temos buvo labai aktualios ir naudingos meninio pedagogo darbe.
Aš, Aušra Marcinkevičienė, šio nuotolinio seminaro organizatorė, pristačiau „Power Point“ savo sukurtas ugdymo muzikines priemones. Tai buvo pažintis su TA ir TI natelėmis, supažindinimas su skirtingais šokiais, vokalo lavinimo pratybos, pasitelkiant IKT, ritmo lavinimas, pasitelkiant spalvas bei mokiau, kaip naudoti „Moove maker“ programą, sukuriant filmą iš foto ar video. Taip pat dalinausi „Padlet“ kūrimo programos niuansais.
 
Audronė Čeplinskaitė-Piličiauskienė pristatė labai įdomius, naudingus niuansus apie „Power Point“ filmuko sukūrimą ir garso įrašymą. Tai labai naudinga, dirbant nuotoliniu būdu bei dviguba nauda ir dirbant tiesioginį darbą, nes taip paįvairinama pamoka.
Inga Šeduikienė pristatė „Padlet“ platformą, kurioje pasidalino savo kūrybos labai gražiomis ir Lietuvoje paplitusiomis dainelėmis.
Dalia Kantienė sukūrė pristatymą apie be galo naudingą darbe „Karaokė kūrimo pradžiamokslį“.
Raimonda Remeikienė įrašė vokalo pratybų filmuką. Tai mokytojos ekspertės pasidalijimas savo patirtimi, pasiekimais darbe.
Vaiva Pocevičienė sukūrė mp4 pristatymą metodinių popierinių, vaizdinių bei dalijamųjų priemonių. Tai taip pat labai naudingas savo patirties darbe su ikimokyklinio amžiaus vaikais, pasidalijimas.
 
Taigi, nuotolinis darbas nuo kovo 16-osios iki gegužės 18-osios davė naudos meninio ugdymo pedagogams. Taip pagilinome savo IKT žinias ir įgūdžius.
Ugdytiniams labai patiko mūsų sukurtos vaizdinės didaktinė priemonės, pasitelkiant IKT įrankius.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0