Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Dalijamės patirtimi Lauko instaliacijų akcija „Aš myliu Lietuvą“

Lauko instaliacijų akcija „Aš myliu Lietuvą“

2020-02-21
Lauko instaliacijų akcija „Aš myliu Lietuvą“
Dalia Gricienė
Šiaulių r. Kairių l.-d. „Spindulėlis“ direktorė
Džiaugiamės, kad siekis ugdyti tautinę savimonę, pagarbą ir pasididžiavimą savo tauta ir valstybe, sutelkė bendruomenes. Tikėkime ir būkime įkvėpti ateities!
Lietuvos gimtadienis – tai diena, kai per įvairias veiklas galime vaikams paaiškinti, kas yra Tėvynės meilė, patriotizmas. Įprasminant Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ organizavo Šiaulių rajono švietimo įstaigų lauko instaliacijų akciją „Aš myliu Lietuvą“, kuria siekta, kad vienybės šventė apjungtų visas bendruomenes ir išsiskleistų kiekvieno – didelio ir mažo – širdyse. Akcijoje dalyvavo rajono švietimo įstaigos, Lietuvos gimtadieniui sukūrusios savitas instaliacijas, prie jų sukvietusios įstaigos, seniūnijų bendruomenes gražioje bendrystėje giedojo Lietuvos tautinę giesmę. Iš viso akcijoje dalyvavo 807 žmonės iš 9 rajono švietimo įstaigų. Džiaugiamės, kad siekis ugdyti tautinę savimonę, pagarbą ir pasididžiavimą savo tauta ir valstybe, sutelkė bendruomenes. Tikėkime ir būkime įkvėpti ateities!