Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Kalėdinis projektas-paroda „Mano rankelės puošia eglutę“

Kalėdinis projektas-paroda „Mano rankelės puošia eglutę“

2019-12-20
Susijusios temos: Šeima Kūrybingumas
Kalėdinis projektas-paroda „Mano rankelės puošia eglutę“
Elona Dapšienė
Auklėtoja metodininkė
Rankų gamybos daiktai spinduliuoja šilumą, kurios neturi net ir patys gražiausi žaisliukai iš prekybos centro.
 
Kalėdinis laikotarpis yra kupinas šilumos ir jaukumo, kai skiriame daugiau dėmesio savo šeimai, namų dekoravimui, norime apgaubti artimuosius rūpesčiu ir meile. Kalėdinių eglutės žaisliukų gamyba padeda gerokai labiau pajausti artėjančių švenčių dvasią. Mažeikių lopšelio-darželio „Delfinas“ „Kačiukų“ grupės bendruomenei tai tapo smagia laisvalaikio veikla, suartinančia šeimos narius, suteikiančia galimybę išreikšti kūrybiškumą ir mažiems, ir suaugusiems. Eglutė pasipuošė nuostabiausiais žaisliukais: nertais, megztais, dekoruotais, klijuotais, keptais, net ir kvepiančiais Kalėdomis.
 
Tikriausiai sutiksite, kad rankų gamybos daiktai spinduliuoja šilumą, kurios neturi net ir patys gražiausi žaisliukai iš prekybos centro. O jeigu prie jų bus prisilietusios dar ir jūsų vaikučių rankytės – žaisliukų aura bus tiesiog nenusakoma. Rankų darbo žaisliukus padovanojome savo artimiesiems ir draugams. Tai jauki ir miela Kalėdinė dovanėlė.