Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Tėvai pakėlė triukšmą dėl mokesčio už ugdymą internetu – A.Landsbergienės darželis nutraukė sutartį

2020-03-24
Susijusios temos: Šeima Vaiko ugdymas
Tėvai pakėlė triukšmą dėl mokesčio už ugdymą internetu – A.Landsbergienės darželis nutraukė sutartį
Lauryna Vireliūnaitė
Dvimetį vaiką į sostinėje veikiantį darželį „Vaikystės sodas" leidusi pora suabejojo darželio vadovybės sprendimu per karantiną vaikus mokyti nuotoliniu būdu mokestį už darželį sumažinant 15 procentų. Pradėję kelti klausimą, ar dvimetis vaikas tam ne per mažas, vilniečiai sulaukė atsako: motyvuodama, kad bendradarbiavimas tapo neįmanomas, darželio vadovybė sutartį su tėvais nutraukė. Darželio atstovė 15min teigė, kaip taip pasielgta dėl nepagarbaus tėvų elgesio. Penktadienio vakarą darželis priėmė sprendimą stabdyti veiklą ir neimti mokesčio karantino metu.
 
15min jau rašė, kad privačios mokyklos bei darželiai karantino metu ugdymą perkėlė į internetą, taip buvo padaręs ir darželis „Vaikystės sodas".

Karantino metu darželinukų tėvams buvo persiunčiamos vaikams skirtos užduotys, auklėtojų sukurti vaizdo įrašai. Tėvai galėjo numatytu laiku paskambinti pasikonsultuoti su logopedais, psichologais ir kitais specialistais.

Daugiau skaitykite čia.
 
Luko Balandžio nuotr.
Šaltiniai: