Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Panevėžio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ 50-mečio paminėjimas

2020-11-30
Panevėžio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ 50-mečio paminėjimas
Jolanta Aleknavičiūtė
Panevėžio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė
Vaikų ir tėvų dovanos – tai meilės širdelės, puošiančios darželio langus, tėvų geras žodis, palaikymas, šypsenos ir supratimas, padėjęs kurti šventinę nuotaiką darželyje. 
Panevėžio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ bendruomenei šių metų spalis buvo ypatingas, pažymėtas 50-ojo jubiliejaus šventiniais renginiais. Nuotaikinga, spalvinga eisena aplink darželį, gimtadienio dainomis ir šokiais darželio bendruomenė pradėjo dviejų savaičių renginių maratoną.
Kasdien skambėjo dainos, šokiai, vyko žaidimai, įvairios linksmybės, skirtos šventiniam jubiliejui. Kiekviena grupė rengė sveikinimus ir savitai paminėjo darželio gimtadienį.
 
Vyresnių grupių vaikai keliavo „Pušynėlio“ istorijos keliu, nuvykdami prie pastatų, kuriuose nuo 1936 metų buvo įsikūręs darželis. Lauko erdvėse vyko šeimų Jubiljada-50, kurią padėjo organizuoti VŠĮ „Aukštaitijos krepšinio mokykla“ ir „Naujieji projektai“ komandos, Panevėžio Kolegijos studentai.
 
Vaikų ir tėvų dovanos – tai meilės širdelės, puošiančios darželio langus, tėvų geras žodis, palaikymas, šypsenos ir supratimas, padėjęs kurti šventinę nuotaiką darželyje. „Smalsučių“ grupės linkėjimai darželiui, „Skruzdėlyčių“ grupės gėlių traukinukas, kuris, tikimės, dar ilgus metus vežios darželyje žydinčias gėles.
 
Paskutinė jubiliejaus diena buvo vainikuota bendruomenės renginiu gražioje ir šventiškai išpuoštoje „Pušynėlio“ teritorijoje. Nepaisant gamtos išdaigų, vyravo šilta ir šventiška nuotaika su sveikinimais, dovanomis, padėkomis visiems, kurie su meile suka darželio istorijos ratą.  
 
Prisiminimais apie „Pušynėlio“ kelią dalinosi buvusi direktorė Regina Blauzdienė. Buvusių ugdytinių tėtis, Panevėžio savivaldybės tarybos narys Rimantas Narkūnas darželio sodui padovanojo medelį, kurį pasodino kartu su vaikais .
 
Šiltų akimirkų ir teigiamų emocijų suteikė Panevėžio jaunuolių dienos centro vykdomo projekto „Solidarumo kava“ komanda, vaišindama šventės dalyvius kava ir arbata. Šventės finalas – burbulų fiesta, nuspalvinusi šventę naujomis spalvomis, suteikusi nepakartojamų ir džiugių akimirkų.
 
„Pušynėlio“ bendruomenei belieka palinkėti ir toliau savo darbu įprasminti bėgančius metus ir sveikiems, besišypsantiems, darbingiems sulaukti naujų jubiliejų.
 
Panevėžio lopšelio-darželio „Pušynėlis“ direktoriaus pavaduotojos ugdymui, laikinai einančios direktorės pareigas Ernos Jaudzemaitės nuotraukos