Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Bendri straipsniai Ir kaip vaikystėje, kadais, papuoškim langus angelais...

Ir kaip vaikystėje, kadais, papuoškim langus angelais...

2020-12-02
Susijusios temos: Šeima Kūrybingumas
Ir kaip vaikystėje, kadais, papuoškim langus angelais...
Eglė Noreikienė
Kretingalės pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Prakalbinkime angelus, įkvėpkime jiems gyvybės ir išgyvenkime kartu bendrystės jausmą. 
Kai lietaus vėjas sklaido rudens darganą, o tamsa pamažu virsta paslaptingo stebuklo laukimu – žinome, jog atėjo metas gruodžiui. Jis čiumpa ledinį šerkšno teptuką ir nepaliaujamai ima piešti įmantriausius žiemos raštus senų namų languose, puošti liūdnus medžius skambančiais ledo varvekliais, rausvai nudažyti skubančių praeivių skruostus ir dovanoti gražiausius jausmus žmonėms. Žemė giliai atsidūsta skęsdama balto sniego puriuose pataluose. Kažkur tolumoje pasirodo stebuklinga Šiaurės pašvaistė ir pradeda girgždėti po kojomis sniegas. Girdi? Jau artėja... Tas nepaliaujamas laukimo ir džiaugsmo stebuklas – Kalėdos, kuomet iš dangaus pabyra sparnuoti vilties angelai, ieškodami savo namų. Gal jie pasirinko ir tave? Pakvieskime angelus į savo kiemus, į visų mūsų širdis, kad jie apsigyventų mumyse pasėdami gėrį, meilę ir atjautą. Tegul namų kertes nutvieskia ne vien plazdanti ugnies židinio šviesa, bet tyra taikos angelo ramybė.
 
Kviečiame dalyvauti respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų, vaikų ir tėvų kūrybinių darbų parodoje „Ir kaip vaikystėje, kadais, papuoškim langus angelais“. Paroda skirta mokyklų bendruomenių bei tautodailės metams paminėti ir siejama su žinios nešėjo – angelo simboliu.
 
Leiskime savo rankų darbo angelams nusileisti ant namų, darželių langų padabindami jais savo tuščias palanges ir taip priartindami Kalėdų šventės laukimą. Prakalbinkime angelus, įkvėpkime jiems gyvybės – drauge su vaikais, šeimos nariais, mokytojais pagaminkime juos naudodami įvairiausias technikas (karpymą, lankstymą, lipdymą, aplikavimą ir kt.), pasitelkime mišrias priemones (vatą, gamtines medžiagas, popierių, siūlus ir pan.) ir išgyvenkime kartu bendrystės jausmą.
 
Projektas vyksta iki gruodžio 28 d.
 
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0