Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Edukacijos vaikams

2020-09-17
Susijusios temos: Edukacija Kūrybingumas
Edukacijos vaikams
Siūlome išskirtines edukacijas vaikams, kuriose mokome ne tik kūrybiškumo, bet ir lietuviškų tradicijų, pagarbos savo artimiesiems, atsakingumo su negalinčiu savimi pasirūpinti gyvūnėliu, piešimo technikos, siuvimo pradmenų ir daug kitų naudingų dalykų.
 
Per edukacijas „Angeliuko kūrimas“, „Užgavėnių kaukės gamyba“, „Kalėdinės kojinės siuvimas“ vaikams pasakojama apie lietuviškas tradicijas. Jie galės savarankiškai pasiruošti šventėms ir pradžiuginti artimuosius. Edukacija „Angeliuko kūrimas“ taip pat tinka ir senelio, mamos bei tėčio dienos progoms.
 
Per edukacijas „Penalo siuvimas“ ir „Piešimas ant marškinėlių“ vaikai pagamins vienetinius penalus ar marškinėlius, kurie suteiks pasididžiavimo savimi. Šie daiktai iš patvarios ir kokybiškos medžiagos, todėl galės būti naudojami pagal paskirtį.
 
Per edukacijas „Šuniuko gamyba“, „Zuikio gamyba“ bei „Viščiuko gamyba“ vaikai lankstys žaisliuką iš rankšluostuko, galvos jam vardą, rašys laiškelį. Šios edukacijos tinka Velykų progai, senelio, mamos, tėčio dienos progoms arba vaikai gali tiesiog pagaminti žaisliuką sau.
Su mielu noru atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir pasistengsime, kad vaikučiai linksmai ir turiningai praleistų laiką.
 
Edukacijas galime pravesti lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis.
 
Daugiau apie mūsų siūlomas edukacijas galite sužinoti čia:
 
 
 
 
 
 
 
 
 Su mumis galite susisiekti tel. 8 650 54 471.
 
„Facebook“ puslapis „Kiškių troleibusai“.
 
Labai Jūsų lauksime!
 
„Kiškių troleibusai“ inf.